Modrić oprostio Rakitiću što ga je 'tukao': Pogledajte njihov susret nakon El Clasica

Luka Modrić i Ivan Rakitić
1/8
03.03.2019.
u 13:23

Barceloninom 1:0 pobjedom na Santiago Bernabeu raspršene su nade Reala da može do naslova prvaka Španjolske

Ivan Rakitić odlučio je 242. El Clasico prekrasnim pogotkom u 26. minuti derbija igranog u subotu u Madridu. Tom se pobjedom Barca na prvome mjestu odmaknula od trećeplasiranog Reala na 12 bodova, što po kraljevski klub znači da se naslovu prvaka Španjolske ove sezone više ne mora nadati.

Zanimljivo, Luka Modrić je dva puta imao priliku uzvratiti gostima, ali je njegov udarac u 23. minuti blokirao Pique, dok je u 44. minuti pucao glavom preko gola.

Bilo kako bilo, hrvatski reprezentativci su se očekivano susreli u hodniku po svršetku utakmice, a prizor njihova bratskog zagrljaja je upravo počeo obilaziti svijet.

- Svaka čast - čestitao je Modrić svom kolegi, koji je postigao jedini, a uz to i prekrasan pogodak na utakmici.