Naslovnica Sport Strani nogomet

Modrić i društvo zezali se na račun trenera Granade: "Konobaru, može li Coca Cola?"

Pobjednik je odlučen u prvih 35 minuta kada su Madriđani zabili sva četiri pogotka! Ostatak utakmice je bio uglavnom nezanimljiv, a to su igrači gostujuće momčadi iskoristili za zabavu
09. svibnja 2017. u 13:43 4 komentara 1560 prikaza
Luka Modrić
Pogledajte galeriju 1/7

Pred Realovim igračima je teška završnica sezone. Trener Zinedine Zidane u pobjedi protiv Granade (4:0) u susretu 36. kola španjolske lige odmarao je glavne igrače.

Cristiano Ronaldo nije ni otišao na gostovanje, Benzema i Isco igrali su po pola sata, a Kross i naš Modrić nisu ulazili u igru.

Pobjednik je odlučen u prvih 35 minuta kada su Madriđani zabili sva četiri pogotka! Ostatak utakmice bio je uglavnom nezanimljiv, a to su igrači gostujuće momčadi iskoristili za zabavu.

Kamere na stadionu ulovile su veselo Realovo društvo koje se zabavljalo na račun trenera Granade Tonyja Adamsa. Glavni zabavljač bio je Isco koji je u jednom trenutku viknuo prema strategu domaće momčadi:

"Konobaru, može li Coca Cola?"

Njegova šala nasmijala je Modrića i Kroosa.

Mateo Kovačić - Luka Modrić Madrid Milijunske premije: Modrić, Kovačić i društvo dobili lijepu stimulaciju Mateo Kovačić Dostigao Barcu Real razbio Granadu, Kovačić na rođendan odigrao cijeli susret Barcelona Španjolska Barcin navijač na tribini pucao iz pištolja: Strašno sam se uplašio
Zagreb: Predstavljen šesti međunarodni turnir u hrvanju Zagreb Open Grand Prix 2019