Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SVI GA ŽELE
Povratak na članak

Modrić dobio nevjerojatnu ponudu! Zavrtjet će vam se u glavi od iznosa plaće

- Modrić danas u rukama drži nestvarnu ponudu iz Kine. Četrdeset milijuna eura godišnje, naravno neto - rekao je izvor

Komentari 62

KA
kacavenda
23:38 20.07.2018.

Modric svjetski br 1 , bravo

VL
ZA
zagabria1
00:31 21.07.2018.

Luka ne slušaj zavidne budale, uzmi tu lovu jer si u zrelim godinama. Pusti čast i prestiž, toga već imaš dovoljno. Osiguraj djeci fakultet, tj i fakultet i zgradu fakulteta:) Zaslužio si jer si ostao ljudina iako nisi imao lak put

VL
DU
Deleted user
00:00 21.07.2018.

Aaaa jojjjj koja lova ali sigurno će Kinezi dati puno više za intelektualne sposobnosti Josipovića,Milanovića,Matića,Mesića,Glavaševića,Stazića,Jovanovića,Pupavca,Sataraš itd...koji su im neophodni da usmjere Kinu u 22 stoljeće.

VL
DU
Deleted user
23:54 20.07.2018.

Eto onaj šepavi razbojnik je bio obični bravar koji se proglasio maršalom i doživotnim predsjednikom i živio je čisto pristojno za svoju kvalifikaciju.

VL
DU
Deleted user
23:17 20.07.2018.

Obzirom da je na vrhuncu slave ne bi to bio loš potez a i ne bi došao izrauban u reprezentaciju

VL
DU
Deleted user
23:07 20.07.2018.

Modrić bi trebao u Kinu na 2 godine i onda u penziju živjeti kao beg.

VL
PR
prohujalo
23:21 20.07.2018.

Godišnja plaća 40 milijuna eura. Nije loše! Ali da li ga Real pušta? Sigurno bi tražio odštetu. Koliko? 100 miliona,200 milion ili 300 miliona eura. To ne vidimo iz članka. Naš izbornik ima godišnju plaću 220.000 eura.Treneri dobivaju puno manje. Vrijedi li zaista Luka čak 181 puta više od Dalića? Nakon uspjeha na SP sigurno će se i njemu ponude povećati. Bi li vi odoljeli za ponudu kojom osiguravate svoju obitelj za 2 ili 3 generacije unaprijed?

VL
UU
UUUU
08:11 21.07.2018.

Prihvati to i onda se javi za predsjednika države Hrvatske, ja glasam za tebe. Hvala ti Luka na lijepim igrama....

VL
DH
dalibor.hren
05:10 21.07.2018.

Luka, ako je to istina, istog časa, sebe radi, pravac Kitajsko!

VL
PR
prohujalo
23:10 20.07.2018.

Ako u Realu ima 8 milijuna eura, onda je 8 puta veća ponuda 64 miliona a ne 40 miliona kako piše u članku ili autori neznaju tablicu množenja.pardon,neznaju podijeliti 40 sa 8 što je 5 a ne 8 kako oni tvrde.

VL
CH
chupakabra
15:04 21.07.2018.

odi Luka samo traži kineze da prvo poloze pare na zaštićeni račun da ne bi poslije bilo, nema se, kriza isl...

VL
80
8.000 eura, 8.000 eura!
00:36 21.07.2018.

Nije u šoldim sve!

VL
SX
sudbina x
08:55 21.07.2018.

Ja mislim da Luka već sad ima i za nekoliko pokoljenja iza sebe...Dakle Luka ostani u civilizaciji...

VL
AM
ante_maja
23:20 20.07.2018.

i sad je to normalno

VL
Avatar TheJack
TheJack
04:07 21.07.2018.

Sto li ce od svega toga biti kada Luka, kao gradjanin pristupi na Sud u Zagrebu, glede laznog svjedocenja? Nista, apsolutno nista!!! Guranje lopte po travi, te pisanje stihova daleko od bojisnice, logicki idu jedno sa drugim, boca plina, janjetinaa i sator ...... Koliko li hrvata zna nesto o Fermaovom Velikom Teoremu?? Malo, ali je vise njih u Irskoj, nego u Hrvatskoj.

VL
PR
prohujalo
23:13 20.07.2018.

Obični hrvatski navijač,predpostavimo da ima plaću 7000 kuna. On mora raditi do mirovine 40 godina. Toliko koliko on zaradi za cijeli svoj život,Luka danas u Realu zaradi za 23 dana. Ako ode u Kinu taj iznos zaraditi će za manje od 5 dana.

VL
CI
cinbenik
05:44 21.07.2018.

Luka to vrijedi,veliki je igrac.....Kina je trecerazredno trziste,ljudi placaju dobro....E sada ,sa domoljubne strane gledano,nasi lazni domoljubi bi trebali ocekivati da igra za Hrvatsku,a ne da domoljubno ide u komunisticku Kinu,gdje Tomson nesmije ni priviriti,a kamoli se rukovati sa najboljim svjetskim igracem,a Sukera,Mamica..laznih domoljuba nema ni na vidiku...Njma je Tito i Partizani uzor......Bit ce interesantno gledati lazno domoljublje ,kako "njihv" Luka sve to "prozivljava"i kako ce MKMPiske sve to podnositi.

VL
MI
milan20
23:09 20.07.2018.

Nije valjda tolika budala da ce otic u Kinu

VL
Avatar rijetko kulturan
rijetko kulturan
00:23 21.07.2018.

Koliko poreza ćemo vidjeti od tih 40 milijuna?

VL
ZI
zico
00:46 21.07.2018.

ma idi....prevario si dinamo sad možeš gdje god želiš....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.