Naslovnica Sport Borilački sport

Mlada Sara Spasojević osvojila svjetsku broncu

Dobre vijesti za hrvatski borilački sport.
05. kolovoza 2022. u 14:40 0 komentara 459 prikaza

Izvrsne vijesti stižu iz bugarske Sofije sa svjetskog juniorskog prvenstva u taekwoundo. Naša Sara Spasojević postala treća juniorka svijeta i osvojila brončanu medalju, prva je to medalja za Hrvatsku na ovogodišnjem natjecanju.

Osvojila je odličje u konkurenciji do 52 kg. Njen put do medalje nije bio nimalo lagan, u drugom kolu je svladala kanadsku predstavnicu Brewster 2:1, u trećem kolu pala je El Endari iz Libanona. Sara inače nastupa za zagrebačke Pantere, a trenira je Erna Vujasinović.

Četvrtfinalna pobjeda protiv Kazahstanke Kaznabek osigurala je Sari medalju, do finala nije stigla jer je ipak uspješnija bila Yeowon Seo iz Južne Koreje.

(TOKYO2020)JAPAN-TOKYO-OLY-TAEKWONDO Tekvondo: Povratnička pobjeda Mateje Jelić Napeto polufinale Posljednja mjesta u finalu popunili Mark Bagarić, Siena Uremović i Taekwondo klub Marjan SVESTRANI ZLATAN VIDEO Ibrahimović ostavio bez teksta: Pogledajte što sve izvodi dok trenira!