Mlada Hrvatska svladala Estoniju i napravila korak prema Euru

Hrvatska U-21, Serie B
28.03.2016.
u 19:51

Treba napomenuti i da je u 45. minuti umjesto Antonija Milića u igru ušao Ivan Fiolić kojega nema u službenom zapisniku Uefe pa bi tu moglo biti svega...

Hrvatska U-21 reprezentacija u Zaprešiću je svladala Estoniju s 2:1 u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo u Češkoj iduće godine.

Hrvatska je povela već u 5. minuti i to iz prvog udarca prema golu. Pavičić je povukao loptu, a onda s 20-ak metara matirao gostujućeg vratara.

Kockasti su u 42. minuti imali kazneni udarac nakon prekršaja na Bartolecu. Jedanaesterac je izveo Stipe Perica čiji je udarac obranio vratar Vaikla, no Perica je odbijenu loptu pospremio u mrežu.

Estonija je do kraja utakmice uspjela smanjiti rezultat. Zabio je Kirss u 52. minuti.