Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 12
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'VIDJELO SE...'
Povratak na članak

Misli da smo sirotinja?! Rukometaš izjavom zgranuo Hrvatsku, ovo što je rekao zaboljet će mnoge

Baš pred utakmicu protiv naše reprezentacije izrekao je jednu poprilično tešku rečenicu

Komentari 29

Avatar antikomunist1
antikomunist1
21:00 23.01.2025.

Ne, ne misle da smo sirotinja! Samo je rekao istinu. Usput idemo se malo prisjetiti svakodnevnog mazanja o tome kako živimo na rubu egzistencije. Nije to rekao neki rukometaš - to svaki dan čitamo od vrlih "hrvatskih" medija. I čemu sada dovoliko izbuđenje o njegovoj izjavi?

VL
DU
Deleted user
20:55 23.01.2025.

Čovjek je točno rekao kako stvari stoje..

VL
Avatar ZecNjofra
ZecNjofra
21:29 23.01.2025.

Nismo sirotinja, ali smo pozeri. Jedu se vnago 6 mjeseci da bi se otišlo na more ili na skijanje, samo da bi se "okačilo" na fejsove i instagrame. ... a i ulaznice su mogle biti pristojnije! 40€ da bi gledali utakmice u kojima mi ne igramo ili koje su "dobivene" hmmmm...štedi se za one važnije. I što je krivo rekao?

VL
Avatar Prosenjak
Prosenjak
21:17 23.01.2025.

Prvo, čovjek je rekao istinu, ogromna većina Hrvata jesu sirotinja koja jedva spaja kraj s krajem i definitivno nema 60 eura za rukometnu utakmicu protiv Zelenortskih Otoka. I drugo, što je potvrđeno u samom tekstu, ulaznice za Island su rasprodane jer su ljudi prištedjeli.

VL
BA
Bandopoly
06:52 24.01.2025.

Šta je sramota reći, da je nešto skupo, da se štedi za nešto?

VL
Avatar Provokator1
Provokator1
08:26 24.01.2025.

Nije rekao da smo sirotinja nego istinu - da su ulaznice bezobrazno skupe.

VL
Avatar Trgovac
Trgovac
21:28 23.01.2025.

On se malo našalio. Nije rekao nikakvu veliku istinu niti zna niti ga zanima previše Hrvatska. Dao je izjavu. I to je to.

VL
PO
Poletarac101
02:28 24.01.2025.

Nema se kaj dodat🎯💯Samo ih trebamo dobit a on ili oni nek prićaju kaj hoće😁

VL
KU
Kujttim
05:10 24.01.2025.

Za mene je logično da sirotinja želi besplatnu kartu, ali kada se oni koji objektivno mogu kupiti kartu za 60 eura žicaju poput sirotinje, onda je to ozbiljna dijagnoza hrvatskog društva. Daj džabe. Tako je bilo na Snježnoj kraljici, tako je svugdje kad su sportske priredbe u pitanju.

VL
LU
luzer96
22:25 23.01.2025.

Rodjače sa Islanda,svaka ti je riječ na mjestu iako istina ponekad i boli

VL
KO
kotač
08:55 24.01.2025.

Šta ste se primili. Idemo ih nalupat na terenu i naučit pameti.

VL
LU
lukarak
04:04 24.01.2025.

Daj pet karata!

VL
CE
CenzuriranUskoro
08:25 24.01.2025.

Koliko je ulaznica na prvenstvima u ostalim dijelovima Europe, kolika kod nas?

VL
TO
tomislav10
13:09 24.01.2025.

Ulaznice u Norveškoj su od 30 - 60 Eura s tim da je 60€ prva kategorija uz parket. Kod nas su takve, ako se ne vara, 80€. Malo solidnija neto plaća u Norveškoj je 4000€...

VL
Avatar Pametanumoruludih
Pametanumoruludih
17:23 24.01.2025.

Sirotinja koja kupuje stanove, i kuce...a rado placa 35 Eura za kilu ribe. Nemaju para ali se znalaze... i tako godinama.

VL
BU
burza
17:13 24.01.2025.

Nek dode u soping centre i nek pogleda puna kolica svega i vidi da nismo sirotinja a ici na utakmicu a imas prijenos na tv u toplini doma uz pivu neponovljivo

VL
Avatar Scuderia
Scuderia
19:51 24.01.2025.

Nije problem što mi znamo da smo sirotinja nego što drugi misle da smo sirotinja? Nikad se nisam sramio svojeg imovnog stanja. Zato se neću nikad keriti s polovnim BMWom. Bolje prihvatiti svoji socijalno ekonomski položaj i naći se u tome.

VL
Avatar IvanR
IvanR
07:02 24.01.2025.

Siromašno je duhovno Uništavano vec 100 godina.

VL
DU
Deleted user
08:37 24.01.2025.

U Danskoj, Norveškoj i Hrvatskoj slične su cijene ulaznica. Provjerio sam za Norvešku. Tamo je najjeftinija dnevna karta 68 eura, a najskuplja 187 eura.

VL
DU
Deleted user
11:26 24.01.2025.

Boze oko cega se ekipa vrijeda i sto se sve zakljucuje na temelju 2 recenice iz nekog intervjua

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.