Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 202
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Lijepa novinarka u suzama
Povratak na članak

Mirta Šurjak zaplakala nakon poraza Hajduka: 'Teško je ostati profesionalan'

"Čestitke svima na hajdučkom srcu, danas je novi dan, glave gore" napisala je Mirta Šurjak na Instagramu.

Komentari 46

RA
radekbrod
20:35 27.08.2016.

glumata

VL
SL
Slavik
11:56 27.08.2016.

Plakala je ona jer igraci nisu dobili premije koje bi kasnije potrosili na nju 😂

VL
NO
Nordovest
12:51 27.08.2016.

Joj pa nemoj plakati, evo i dobrih vjesti pa ih prenesi ljubimcima. FIFA uspostavlja novi trofej „Nježno srce, plemenito“ Zvonimir Boban djelatnik FIFA, konsterniran odlukom Torcide da odustaje od dodjele trofeja „Hrabro srce“, predložio je upranom odboru FIFA da sea se osnuje Trofej „Nježno srce, plemenito“ Kandidat za prvi trofej je NK Hajduk, jer je na Poljudu otvorio prihvatilište za profesionalne nogometaše alkoholičare kao i za napuštene i otpisane igrače.

VL
TE
Testera
16:33 27.08.2016.

Napisao bi nešto za ovu Šurjak ali će me obrisati.

VL
HR
Hrabraja
11:25 27.08.2016.

Ajduk je klub za 2ligu

VL
DM
drazen.muhvic
10:02 27.08.2016.

Manje će piškiti...

VL
MR
mrki69tua
09:59 27.08.2016.

Šta ne ovo? Plakala je ona jer nisu igrači potentni nakon poraza...

VL
Avatar EU MOJCA
EU MOJCA
09:59 27.08.2016.

uvijek plače kad su izraelski klubovi u igri

VL
ĆA
ćaćaća
14:48 27.08.2016.

a taman je pomislila da će ostavriti europski transfer..

VL
SP
spancro
15:02 27.08.2016.

ova navija samo za sebe vidi se da trazi paznju nesto joj trebalo pa place

VL
Avatar rondo
rondo
17:18 27.08.2016.

zbilja je hipersenzibilna, kroz sve te godine koliko prati Hajduk već je trebala očvrsnuti jer je ispadanje iz bilo čega hajdučka tradicija p.s. zar ona kao novinarka javne televizije ne bi trebala biti neutralna? Zamislite da Drago Ćosić otvoreno druka za Dinamo

VL
PS
popevke sAm slagal
15:20 27.08.2016.

Ima li u njenom životu išta osim Hajduka? Nema, nema ničega. Svaki intervju uvijek ista tema. Ako je to uopće ona. Možda je on, kakva joj je faca ne bi se iznenadio.

VL
JO
jozomeda
15:52 27.08.2016.

dođi Mirta da te ja utješim

VL
Avatar kvasac60
kvasac60
17:32 27.08.2016.

bljak!!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.