Mirta Šurjak zaplakala nakon poraza Hajduka: 'Teško je ostati profesionalan'
"Čestitke svima na hajdučkom srcu, danas je novi dan, glave gore" napisala je Mirta Šurjak na Instagramu.
Komentari 46
Plakala je ona jer igraci nisu dobili premije koje bi kasnije potrosili na nju 😂
Joj pa nemoj plakati, evo i dobrih vjesti pa ih prenesi ljubimcima. FIFA uspostavlja novi trofej „Nježno srce, plemenito“ Zvonimir Boban djelatnik FIFA, konsterniran odlukom Torcide da odustaje od dodjele trofeja „Hrabro srce“, predložio je upranom odboru FIFA da sea se osnuje Trofej „Nježno srce, plemenito“ Kandidat za prvi trofej je NK Hajduk, jer je na Poljudu otvorio prihvatilište za profesionalne nogometaše alkoholičare kao i za napuštene i otpisane igrače.
Napisao bi nešto za ovu Šurjak ali će me obrisati.
Ajduk je klub za 2ligu
Manje će piškiti...
Šta ne ovo? Plakala je ona jer nisu igrači potentni nakon poraza...
uvijek plače kad su izraelski klubovi u igri
a taman je pomislila da će ostavriti europski transfer..
ova navija samo za sebe vidi se da trazi paznju nesto joj trebalo pa place
zbilja je hipersenzibilna, kroz sve te godine koliko prati Hajduk već je trebala očvrsnuti jer je ispadanje iz bilo čega hajdučka tradicija p.s. zar ona kao novinarka javne televizije ne bi trebala biti neutralna? Zamislite da Drago Ćosić otvoreno druka za Dinamo
Ima li u njenom životu išta osim Hajduka? Nema, nema ničega. Svaki intervju uvijek ista tema. Ako je to uopće ona. Možda je on, kakva joj je faca ne bi se iznenadio.
dođi Mirta da te ja utješim
bljak!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
glumata