Milović: Nastavit ćemo pobjeđivati i vršiti pritisak na Dinamo
- Idemo iz utakmice u utakmicu. Blizu smo Dinama, ali ne bismo bili sigurni u prvo mjesto i da pobijedimo sve do kraja. No, dobro je da ih pratimo - kaže Maloča.
Komentari 5
ha, ha koji likovi ovi hajdugovci, budite iskreni pa priznajte kada ste zadnji put vidjeli plaću,,,,
čudni su ovo novinarski putevi maršić stalno hvali i uzdiže hajdug, a dasović uvijek protiv dinama, zašto ni jedan ne piše o 127 000 000 duga ??
opet euforija pa grčevi u želucu te žal za onim što je tako blizu a tako daleko
Po kojem,kakvom ili cijem to kriteriju je g.marsic ocjenio da su Maloca i Milovic najbolji stoperski par u Hrvatskoj?Ako je po ukupnim ocjenama u novinama-nisu,ako je po broju primljenih golova Hajduka-nisu,ako je po zutim kartonima-nisu,dakle to je floskula koju stalno ponavljaju oni koji navijaju za Hajduk,a obicno je tako da kad stalno istu laz nudis,onda to postane istina.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ti si prvi koji vrsis pritisak na Dinamo,e moje hajduce 10 godina niste bili 1,spustite se malo na zemlju.