Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 71
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Prvi poziv u reprezentaciju
Povratak na članak

Milović: Čačić je vjerojatno vidio kako nismo primili gol 775 minuta

- Ovaj poziv doživljavam kao priznanje za svoje igre, ali i kao priznanje za učinak mojih suigrača

Komentari 10

TH
than
00:09 27.10.2015.

Mozes ti to dozivjeti kako zelis, ali ces u toj utakmici pokazati koliko mozes ili ces jednostavno postati proslo svrseno vrijeme. Dobio si sansu i sada se pokazi.

VL
Avatar Mordekaiser
Mordekaiser
23:30 26.10.2015.

hahaha vidjet cemo te protiv rijeke I dinama

VL
DU
Deleted user
11:30 27.10.2015.

Miloviću,pa zar protiv Torcide ? Oni bojkotiraju reprezentaciju i pozivaju na bojkot a ti ćeš kontra njih,za močvaru i Mamićeva i Šukera? Što će ti reći Torcida i kum Ljubo? To neće izaći za dobro ?Ili ipak bojkot više ne vrijedi ?Mislim Hajduk je prvi i sad je sve "pošteno", daljnjeg !

VL
ZO
zoom
11:27 27.10.2015.

čačić vam se smilovao da i vi imate igrača u A ekipi, ali jasno je da to ne zaslužujete po kvaliteti....koliko ste samo pljuvali po dinamovim igračima kad su pozivani, a to je ekipa koja je 10 godina za redom bila prvak!!!

VL
ST
stimo
08:15 27.10.2015.

kolko si los vidjeces protiv rusa daj boze da se prevarim....

VL
DJ
djobu68
11:41 27.10.2015.

Pozvao je Antolica pa je zato i tebe da se bolje prodate.

VL
NO
nojemalo
05:30 27.10.2015.

hajduk živi vječno dinamo do izbora

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.