Milović: Čačić je vjerojatno vidio kako nismo primili gol 775 minuta
- Ovaj poziv doživljavam kao priznanje za svoje igre, ali i kao priznanje za učinak mojih suigrača
Komentari 10
hahaha vidjet cemo te protiv rijeke I dinama
Miloviću,pa zar protiv Torcide ? Oni bojkotiraju reprezentaciju i pozivaju na bojkot a ti ćeš kontra njih,za močvaru i Mamićeva i Šukera? Što će ti reći Torcida i kum Ljubo? To neće izaći za dobro ?Ili ipak bojkot više ne vrijedi ?Mislim Hajduk je prvi i sad je sve "pošteno", daljnjeg !
čačić vam se smilovao da i vi imate igrača u A ekipi, ali jasno je da to ne zaslužujete po kvaliteti....koliko ste samo pljuvali po dinamovim igračima kad su pozivani, a to je ekipa koja je 10 godina za redom bila prvak!!!
kolko si los vidjeces protiv rusa daj boze da se prevarim....
Pozvao je Antolica pa je zato i tebe da se bolje prodate.
hajduk živi vječno dinamo do izbora
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mozes ti to dozivjeti kako zelis, ali ces u toj utakmici pokazati koliko mozes ili ces jednostavno postati proslo svrseno vrijeme. Dobio si sansu i sada se pokazi.