Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ŽESTOKE KRITIKE
Povratak na članak

Mediji nemilosrdni poslije debakla Srbije, ne mogu vjerovati kakva sramota im se dogodila!

U drugom poluvremenu Meksikanci su deklasirali protivnika. Raul Jimenez povisio je na 3-1 u 57. minuti, a zatim je uslijedio još jedan autogol, ovog puta Adema Avdića u 72. minuti, da bi konačnih 5-1 postavio Luis Chavez u 90. minuti

Komentari 8

Avatar Samodesno
Samodesno
10:52 05.06.2026.

Za mlađe koji ne znaju: u jugi su svi izbornici bili srbi koji su forsirali srpske igrače dok Hrvati nisu mogli igrati a odnos kvalitete je bio kao i danas.

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
09:29 05.06.2026.

Da i....?

VL
Avatar mustafa1
mustafa1
12:32 05.06.2026.

Nema tog poraza kojeg srbijanci ne mogu pretvoriti u pobjedu niti te sramote koju oni ne mogu pretvoriti u ponos.

VL
LU
Lupuskane
10:12 05.06.2026.

Gubitnički mentalitet i nedosrarak kvalitete. Nije svatko za nogomet

VL
Avatar Marius
Marius
10:05 05.06.2026.

Ne razumijem. Kako nešto možeš rasprodati čega nikad nisi imao?

VL
Avatar Uzdanica hbz
Uzdanica hbz
12:01 05.06.2026.

Kanta za napucavanjw

VL
Avatar kozorog
kozorog
09:22 05.06.2026.

nebitno, dres su obukli oni koji ga inače ne bi ni nosili. srpski nogomet treba katarzu, i to od vrha saveza, pa tek onda tražiti probleme, ako ih i ima, među nogometašima. zbog politike, vučića osobno, koja se uvukla u sve pore, srbijanci neće još dugo imati uspjeha u reprezentativnom nogometu, unatoč stvarno kvalitetnim nogometašima. malo savez, malo izbornik, malo i ego kod igrača, su zbrojeno uništili ipak jednu respektabilnu nogometnu ekipu, ekipu koja je u mladim selekcijama prije par godina bila prvak svijeta. sad su malo ostarili, a stari su ih pokvarili, ne igrački, već ljudske odnose. žao mi ih je, ipak neki pamtimo veličine na terenu tipa piksija, jugović, milovšević, đukić, pa ovi mlađi mitrović, vlahović, milenković ,savić..... škola nogometa kao i naša, iz istog gnijezda što se tiče filozofije. i ne, nije sramota, samo bezveze blate grb, a za sve je kriv savez.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.