Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 116
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
MARKO RADAS:
Povratak na članak

Dinamo me nije iznenadio, to je momčad srednjeg europskog ranga

'Realno, Dinamo je bio bolji od nas. Imali su svoje šanse od kojih su iskoristili samo jednu.'

Komentari 16

DU
Deleted user
17:07 20.08.2015.

Ja da sam Hrvatski novinar i da pišem o prvaku svoje zemlje. Stavio bi naslov ovakav: Dinamo je momčad ozbiljnog europskog ranga. Večernjakovi plaćenici naravno svojim naslovom opet briljiraju. Ispada da je Dinamo ono tak bezveze .

VL
MA
Mars..+
18:35 20.08.2015.

Ako mi padamo, a vidimo da se suparnik diže, moramo biti pametniji. Raznim trikovima privesti utakmicu što mirnije kraju.>>>>> Padali su po terenu i previjali se. Uz pomoc navijaca vrsili su veliki pritisak na suca. Odvratno. Smatrao sam da su Albanci ponosan narod.

VL
KO
Komacero
10:48 21.08.2015.

Dinamo je seoska udruga koja ima 3-4 igraca srednje evropske klase.Nijedan stranac nezasluzuje nosit sveti Dinamov dres a golman je katasrofa tako da od te seoske zadruge radi seosku momcad ili kantu za napucavanje.Stranci trebaju bit 5 puta bolji od domacih deckiju ako to nisu nesmiju bit toliko placeni i uzimat domacim deckima mjesto u momcadi.Najvise 4 stranca i to nadprosjecne klase mogu igrat u Dinamu a ne odbaceni i nedoreceni igraci

VL
BA
barkod
20:42 20.08.2015.

Ovo je lijepo rečeno , srednjeg europskog ranga , to znači između 30. i 50. mjesta u Europi , a bojim se da to Dinamo nije. Vidjeti ćemo uskoro, samo da ne bude kanta za napucavanje gol razlike . Previšeše osrednjih da ne kažem loših inozemnih igrača, gdje materijalnu korist imaju Mamići ( zato ih i drže ) , dok realno Pjaca ( iako on već polako postaje nositelj) Čorić, tek pridošli Rog te već iskusni Ademi su premalo za pravu Ligu prvaka. Vjerojatno golman Eduardo daje dobar postotak Mamićima kada uz ovakve obrane je još uvijek prvi golman. Čak i protjerani Zelenika u Lokomotivi ne bi učinio više kardinalnih grešaka , a kamoli Ježina.

VL
Avatar @promatrač
@promatrač
19:12 20.08.2015.

Koji je to Dinamo ? Moskovski, Kijevski... ? Zločinačko boljševičko ime nadživi i same KGB imenodavce i utemeljivače.

VL
BR
braveheart11
18:21 20.08.2015.

O cemu ti pricas..... ja sam navijac Dinama i treba biti realan. Dinamo nema kapaciteta da bi parirao ekipama iz vrha srednjeg europskog ranga ....da gledamo posjed lopte ali taj segment nije za brojanje,mozda bi bili u vrhu. Nogomet se igra na rezultat. Ti mozes odlicno igrati ali ako nemas rezultat .... pusiona. Kada ovakva momcad vam stvori dvije sanse i zabije gol,onda niste prevelike kvalitete.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.