Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 32
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Mario Stanić o Srni:
Povratak na članak

Sramota što rijetki imaju hrabrosti suprotstaviti se Torcidi i što se Hajduk nije ogradio

"Što je po vama trebao Srna napraviti? Možda štrajkati glađu ili razapeti šator? Nije dovoljno to što uklizava, centrira, dribla, dodaje i bori se…"

Komentari 47

BO
borac2525
09:09 04.04.2015.

Dragi Stanicu, sjedi odličan 5 !!!!

VL
SA
sablja810
09:37 04.04.2015.

Sada igrace napadati je zla namjera. Ostavite Srnu na miru. A Hajduk je trebalo odavno dati u koncesiju onome tko ima i tko zajamceno ulagati ....drugo nista, ali nedaju...kao da je njihovo...

VL
DU
Deleted user
10:14 04.04.2015.

nema nist od kluba dok ga ulica vodi...eto...sve drugo je opcija ....

VL
MA
MagnusJohnson
10:50 04.04.2015.

Drago mi je posebno što je Stanić rekao ultimativnu istinu kad je riječ o Torcidi, svi hajdukovci im se boje proturiječiti. Tu dolazimo i do gradske skupštine koja je pod prijetnjama batinama samo podižu ruke u znak suglasnosti za sve odluke koje idu u korist hajduka, pritom uopće nije važno slažu li se s tim ili ne. Torcida cijeli Split drži taocima. A situacija će postepeno biti sve gora.

VL
MA
MagnusJohnson
10:46 04.04.2015.

Sad očekujemo novo priopćenje Torcide kako je Mamić platio Staniću da ovo napiše.

VL
NI
niroderobert
09:35 04.04.2015.

svaka čast Mario, svaka je na mjestu!

VL
MA
Malenkost
11:26 04.04.2015.

Bravo Mario! NK Hajduk je u rukama primitivaca! Bakljari su im glavna oslonica. Mi dalmatinici stidimo se danasnjg naseg Hajduka. Toricid - taj primitivizam je stit kriminalnoj i nesposobnoj upiravi kluba. Cistka u i oko Hajduka te novi pocetak bezz primitivaca iz torcide.

VL
Avatar Darac ZG80
Darac ZG80
10:18 04.04.2015.

Kaj su u torcidi ljubomorni jer nije bilo incidenta na maksimiru i vjerovatno in smeta kaje je hrvatska pobijedila norvešku. I normalno da reprezentacija ne želi igrati u splitu jer želi ići u francusku na europsko prvenstvo a da igraju u splitu vjerovatno bi nas huligani to jest torcida izbacili iz kvalifikacija ili bi platili ogromnu štetu zbog huliganizma, samo se sjetite italije i vjernih navijača iz torcide !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VL
DI
dinamojavolim1
09:53 04.04.2015.

bravo mario

VL
UR
urbanum
11:32 04.04.2015.

Sramota je davati na značaju jednoj jadnoj i sramotnoj grupi ljudi koja se predstavlja u ime hajdučkog puka. Tragedija NK Hajduk ne ogleda se samo u apsolutno nesposobnoj grupi ljudi koja vodi klub već i u tipu mišljenja koji "Torcida" vođena od interesne skupine "vođa" i njihovih adlatusa nameće i prijateljima kluba i javnosti. Kao da nas nema koji NH Hajduk nosimo u srcu ali ne želimo imati ništa ni s "Torcidom" ni s totalno nekompetentnom "Upravom". Kad jednom ova uprava ode ljudi će se pitati kako je uopće bilo moguće da nam klub vode takvi ljudi...Zato gospodine Staniću vaše pisanje ima jednu bitnu slabost. Tko nesposobnom i besprizornom pridaje važnost čini to na vlastitu štetu. Dario Srna sjajan je nogometaš i pravi kapetan hrvatske reprezentacije. Častan i svjetski ugledan sportaš. Braniti ga od rulje i nepismenih nije potrebno. Niti ga ta rulja može niti će ga ikad moći osramotiti. NK Hajduk naš je i velik i po doprinosu Darija Srne i generacijama igrača koje su na terenu i izvan njega znale razliku između primitivizma i fair playa, između obrazovanja i neukosti, između ljubavi i nasilja, između stručnosti i fraza . Današnje vodstvo našeg kluba i njegova "Torcida" blizanci su po mnogočemu. Najviše po načinu na koji su srozali naš Hajduk. Prije ili kasnije javnost će ovo spoznati a Uprava i "Torcida" morati položiti račune.

VL
SA
santos008
09:56 04.04.2015.

Sramota i grijeh je biti clan danasnje ''Torcide''.

VL
DI
dinol
12:07 04.04.2015.

Hejduk vodi Yugo- Orjunaska grupa koji su uspjeli izmanipulirati naglasniji i istodobno najneiteligentniji dio Torcide. Pavasovic, koji uvijek ima argumente za sve, na pitanje novinara sta misli za Torcidin napad na Srnu, odgovara: " nebih to zelio komentirati" ???? VTF?F? Konstantno napadanje HNSa, nije samo napad na jednu od absolutno najpoznatijih Hrvatskih pojmova na svijetu, hrvatska nogometni reprezentacija sa Modricem, Rakiticem, Mandzukicem, Srnom itd, nego napad na jedinstvo svih HRVATA . Vrijeme je da istinskinski navijaci Hajduka i Hrvati, preuzmu inicijativu i vrate nam Hrvatski nogometni klub Hajduk.

VL
BE
berija
10:58 04.04.2015.

Svaka čast, gospodine Staniću. Srčan igrač bio, srčan gospodin ostao.

VL
TI
tinhrga
12:00 04.04.2015.

Dinamovac sam dušom i tijelom i ne mogu vjerovati da ti takozvani navijači imaju nešto protiv Srne,,pa taj čovjek je ostavio i srce i dušu na terenu dok je igrao za Hajduk,,,isto tako (iako već sada u godinama) isto radi i za reprezentaciju,,,cijenim ga kao igrača i kao čovjeka iako nikad nije igrao za Dinamo,,,Sada jedna skupina "uličnih huligana zvanih Torcida" se usudjuje vrijedjati njegov lik i djelo,,,,sramota za Hajduk,,sramota za tkzv. "Torcidu",,sramota za Split,,koji je ono kao usput rečeno "najšportskiji grad na svitu",,,bakljaši,,sramite se,,a ti Kapetane,,nemoj se obazirati na to kaj govore 20 ljudi bez mozga i pameti

VL
B2
bordon 2
11:12 04.04.2015.

U Hrvatskoj - ''navijači'' važniji od igrača!!

VL
DU
Deleted user
11:49 04.04.2015.

Ma ljudi dragi zar uvije igrači HRVATSKE repke moraju slušati ili čitati ta s*** zar vi u Dalmaciji ili bilo gdje u lijepoj našoj moramo čitati takva sramotna pisanja i izjave. Nisam navijač niti Hajduka niti Dinama ali Gospodo po repki ne dam pljuvati niti od koga TOLIKO DA SE ZNA !!!!!!!!!!!!!!!

VL
SL
shooshko.luka
12:58 04.04.2015.

bravo Stanicu!!!!!

VL
BR
brčko
13:32 04.04.2015.

u ovoj državi je za sada jedini mamić skupio hrabrosti boriti se protiv huligana, i nitko drugi, pa sad pričajte što hoćete (mada ga osobno ne podnosim, al šta je tu je). dinamo ja volim!

VL
DU
Deleted user
14:08 04.04.2015.

Mario, Ti si kao i ja Hrvat iz Bosne. Ne ulizujes se nikome i govoris o ono sto mislis, a vecina komentara Ti ide u prilog? Ostani takav. Drago mi je kad se javis i kad pogodis u metu

VL
Avatar d-ano
d-ano
11:20 04.04.2015.

Hajduk,,,,necu politiku u moju butigu..

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.