Marca piše o "Beogradskom paklu": Igrači Reala pod opsadom grobara došli do hotela
Posljednju su utakmicu u Madridu obilježili kaos i tučnjava, a kod Partizana suspendirani su Punter i Lessort. Realovi igrači dolaskom u Beograd našli su se na "neprijateljskom teritoriju", stoji u španjolskom listu. "Nećete spavati.
Komentari 3
PE
Srbi su gostoljubivi.
Onako kako i zaslužuju.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kolko još "beogradovanja" bude do kraja dana? I naravno, nastavak u 00:01. Uz plaće u kojoj ono valuti?