\'Mario MANDZUKIC  (CRO), VfL Wolfsburg - Eugen POLANSKI (POL/D), FSV Mainz  Mainz, 22.01.2011, 1.Fussball Bundesliga, Saison 10/11, FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg, Foto: APF  Veroeffentlichung nur gege
APF/Pixsell
12.03.2011.
u 17:42

Robert Prosinečki sa Zvezdom slavio 2:0 pobjedu kod Jagodine. Susret obilježio sukob Žutog i Kaluđerovića.

Robert Prosinečki postigao je u Jagodini treću pobjedu na klupi C. zvezde (2:0), a utakmicu je obilježio neposluh zvezdaša Kaluđerovića u 22. minuti. Tada je dosuđen 11-erac za Zvezdu, Prosinečki je rekao da ga izvede Brazilac Cadu, no loptu mu je oteo Kaluđerović, tukao i promašio! Prosinečki je poludio...

U gostujućoj 3:2 pobjedi Boltona protiv Birminghama u četvrtfinalu FA kupa, Ivan Klasnić igrao je 61 minutu, zamijenio ga je Korejac Chung-Yong Lee koji je zabio pobjedonosni gol za Bolton u 90. minuti.

Mario Mandžukić zabio je prvi gol za Wolfsburg u ligi! U 22. minuti, nakon ubacivanja Pekarika, Mandžo je sa pet metara, s prve vratnice, udarcem glavom pogodio mrežu. No, Nürnberg je do kraja preokrenuo rezultat i slavio 2:1.

Napokon se razigrao i Bayern, demoliravši u Münchenu HSV (Petrić je igrao 90 minuta) čak sa 6:0! Prva tri pogotka postigao je Robben, Pranjić je kao lijevi branič igrao cijelu utakmicu. U domaćoj 2:1 pobjedi protiv Freiburga, Ivo Iličević asistirao je za izjednačujući gol Kaiserslauterna, a Lakić nije igrao zbog ozljede.

Rezultati 26. kola: Bayern - HSV 6:0, Wolfsburg - Nürnberg 1:2, Hoffenheim - Dortmund 1:0, Kaiserslautern - Freiburg 2:1, Schalke - Frankfurt 2:1. Redoslijed: Dortmund 61 bod, Bayer (-1) 49, Hannover 46, Bayern 45 itd.