Mandžukić 'zaboravljen' na klupi u pobjedi Bayerna

Mario Mandžukić (1)
AFP
28.11.2012.
u 22:11

Trener bavarske momčadi Jupp Heynckes priliku je od prve minute protiv Freiburga (2:0) dao drugom Mariju, Gomezu

Münchenski Bayern upisao je i 12 prvenstvenu pobjedu ove sezone, ali u slavlju nad Freiburgom u gostima (2:0) nije sudjelovao Mario Mandžukić. Hrvatskog je napadača trener Bavaraca Jupp Heynckes ostavio na klupi i u špicu gurnuo drugoga Marija, Gomeza, a Mandžo uopće nije ni ulazio u igru. Pogotke u pobjedi Bayerna postigli su Müller u 12. minuti sa bijele točke i Timoščuk u 79.

Večer za pamćenje nije imao ni Ivica Olić, koji je u porazu Wolfsburga kod Borussije iz Mönchengladbacha (0:2) igrao do 69. minute, dok je Srđan Lakić za vukove u igru ušao u 80. minuti.

Rezultati 14. kola: Freiburg - Bayern (Mandžukić na klupi) 0:2, Borussia M. - Wolfsburg (Olić do 69., Lakić od 80.) 2:0, Stuttgart - Augsburg 2:1, Werder - Bayer L. 1:4.

Poredak: Bayern 37, Bayer L. 27, Borussia D. 26, Schalke 24...