Naslovnica Sport Strani nogomet

Mandžukić s Juventusom u finalu, Pjanić za pobjedu

Mandžukić je igrao cijelu utakmicu, a Juventus u finalu čeka pobjednika dvoboja Lazija i Milana (prva utakmica 0:0).
28. veljače 2018. u 19:21 0 komentara 755 prikaza
Juventus Atalanta
Pogledajte galeriju 1/5

Nogometaši Juventusa prvi su finalisti Talijanskog kupa nakon što su i u uzvratnoj utakmici opet s 1:0 pobijedili Atalantu.

teren ŠTO IM JE BILO? U BiH pokušali očistiti teren od snijega, a ono što su napravili urnebesno je

Gosti iz Bergama prvi su bili u prilici, no udarac Gomeza zaustavio je Buffon. Stara dama odgovorila je preko Mandžukića u 35. minuti, no udarac mu brani Berisha.

1 / 22
Rafaella Beckran sestra je najskupljeg nogometaša današnjice Neymara.

I u nastavku gosti su imali prvi priliku, a centimetri su ih dijelili od gola jer je Gomez uzdrmao okvir gola. Samo dvije minute kasnije okvir gola tresao se i na drugoj strani, ovog puta nakon udarca Douglas Costa.

Trenutak odluke dogodio se u 74. minuti kada je Mancini srušio Matuidija u svom šesnaestercu, pa je Juventus dobio jedanaesterac koji je u gol pretvorio Pjanić.

Dinamo Hajduk HNL Ohandza Problemi Franck Ohandza suspendiran dvije utakmice, a kaznu će odraditi u Kini Dinamo Hajduk HNL KOMENTAR Kad god zaškripi, svi znaju da će suci pogurnuti Dinamo. A to je žalosno! Anna i Robert Lewandowski Imaju isti san Lijepa Anna Lewandowski želi Roberta odvesti iz Münchena