Naslovnica Sport Liga prvaka

Mandžo ponovno pokazao kako ima sjajan osjećaj za pogodak

27. rujna 2017. u 23:16 6 komentara 3217 prikaza
Juventus - Olympiakos

Mario Mandžukić bio je jedan od bolji Juventusovih igrača u pobjedi protiv Olympiakosa (2:0) u 2. kolu Lige prvaka. Stara dama se dugo mučila i napokon u 69. minuti slomila otpor grčkog prvaka.

PSG - Bayern Park prinčeva Snažan pariški stroj pregazio Bavarce u Parku prinčeva

Strijelac je bio Gonzalo Higuain nakon akcije u kojoj je sudjelovao i Mandžo. Hrvatski napadač nagrađen je u 81. minuti kada je pogotkom potvrdio Juventusovu pobjedu.

Dybala je pucao, branič Engeles počistio loptu s gol-crte, ali je natrčao Mandžukić i pospremio loptu u praznu mrežu Olympiakosa.

1 / 12
Mario Mandžukić potvrdio je Juventusovu pobjedu protiv Olympiakosa
Djevojčica Proslava puna emocija Djevojčica postala hit: Slavila je Ronaldov pogodak u njegovom stilu Luka Modrić Kobna 'brojalica' Modrić dobio jedan od najneobičnijih žutih kartona u karijeri Borussia Dortmund - Real Madrid Liga prvaka Real uvjerljivo stigao do prvog slavlja u Dortmundu, asistencija Modrića
Zagreb: Predstavljen šesti međunarodni turnir u hrvanju Zagreb Open Grand Prix 2019