Manchester United - Chelsea 2:1
1/13
25.02.2018.
u 17:06

Chelsea je poveo golom Williana u 32. minuti, no crveni vragovi su uspjeli okrenuti utakmicu.

Manchester United na Old Traffordu svladao je Chelsea (2:1) u prvom od dva derbija 28. kola engleskog nogometnog prvenstva.

Chelsea je poveo golom Williana u 32. minuti, no crveni vragovi su uspjeli okrenuti utakmicu. Prvo je Lukaku izjednačio u 39. minuti, a onda u 75. asistirao Lingardu za pobjednički gol.

United se ovom pobjedom vratio na drugo mjesto i sada ima 59 bodova, 13 manje od Cityja koji u četvrtak igra s Arsenalom. Chelsea je peti s 53 boda.

Zanimljivo je bilo i u Italiji gdje su je SPAL je na gostovanju kod Crotonea slavio s 3:2, a derbi začelja obilježili su hrvatski igrači. Oba gola postigao hrvatski napadač Ante Budimir, a s druge strane prvijenac u talijanskoj ligi upisao je bivši branič Hajduka Lorenco Šimić.