Maksimir se bakljadom oprostio od Dugog
Vrhunac se dogodio kada su uoči susreta na tribini sjever gore zapaljene 52 baklje jer je Dugi otišao u 52. godini života.
Komentari 17
mamićeva plaćenićka bojna
Ček ček ne kužim kaj ne pale samo baklje oni "huligani" sa istoka? Oni "rušitelji Dinama! Ma naravno kad sjetio sam se kad ih pale Mamićevi šupkolisci onda je to lijepa atmosfera! Ipak oni smiju razbiti i kafić i sve naravno Dinamo će to platiti! :) Kažu Dugi nikad nije bio huligan... A čovjek je 80-tih organizirao tučanjave po svim gradovima... Jadno jadno! Ali doći će i taj dan!
ovdje se godinama više vodi briga o "celofanu" nego o "sadržaju", tako da me i ne čudi što čak ni u Ligi Uefe ne mogu nikoga pobjedit....žalosno,. a do 1990. sam plakao kad su gubili i kupovao svaku reviju Dinama....šta je ostalo od svega? gotovo ništa...
a sad mogu baklje?? plaćenici marš iz dinama!
od kada je Mamic unistio Dinamo i hrvatski nogomet , sve je otislo u 3 PM.
Sad se smiju paliti baklje? Uvijek si bio plaćenik, fuj. Ali dobro znamo da se ti toga baš i ne sramiš. P. S. Napiši nešto o odličnoj atmosferi :)
...mada to i nisu BBB. vec Mamicevi placenici. i to oni 30tak klosari kojima je dovoljno da im Mamic plati burek i pivo.
Hajdukovac sam. ali mi nije drago kada vidim na sta je pao Dinamo danas. to vam najiskrenije pisem.Tuga i jad
Kim Il Sung ipak nije uspio naći 52 plaćenika koji bi te baklje držali a novinari poslikali idilu između omiljenog vođe i naroda.... kakva jad i bijeda....
sigurno je bilo 1500 gledalaca!
Pozdrav pravim BBBima. rijesit cete se jednom valjda i vi ovog parazita i muckog djubreta. da nam je on -ne daj Boze - usao u Hajduk, mi bi ga davno vec unakazali
Baš mi je ugodno čitati komentare frustriranih marginalaca,koji nikada nisu bili na utakmici a"sve znaju"o Dinamu,Mamiću,"plaćenicima", a naročito o Dugome.Ajde natrag u rupe iz kojih ste ispuzali.
dajte vi meni objasnite jednu stvar: Znači, tribine se snimaju, cipele izuvaju prije tekme, slikanje prije tekme sa osobnom u ruci, represija na najjače, najviše kao radi baklji...ko je upali, ladno prekršajna prijava i zabrana min godinu dana i onda i onda Mamić "legalno" organizira bakljadu?? mislim, pa ko je tu lud?
Žao mi Dugog što je dignuo ruku na sebe,ovih mi nije žao..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
a gazda nije uspio naći 52 plaćenika da drže te baklje?