Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 128
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
52 BAKLJE
Povratak na članak

Maksimir se bakljadom oprostio od Dugog

Vrhunac se dogodio kada su uoči susreta na tribini sjever gore zapaljene 52 baklje jer je Dugi otišao u 52. godini života.

Komentari 17

FR
fros
21:02 26.03.2014.

a gazda nije uspio naći 52 plaćenika da drže te baklje?

VL
DU
Deleted user
19:38 26.03.2014.

mamićeva plaćenićka bojna

VL
CI
cindra22
20:13 26.03.2014.

Ček ček ne kužim kaj ne pale samo baklje oni "huligani" sa istoka? Oni "rušitelji Dinama! Ma naravno kad sjetio sam se kad ih pale Mamićevi šupkolisci onda je to lijepa atmosfera! Ipak oni smiju razbiti i kafić i sve naravno Dinamo će to platiti! :) Kažu Dugi nikad nije bio huligan... A čovjek je 80-tih organizirao tučanjave po svim gradovima... Jadno jadno! Ali doći će i taj dan!

VL
BA
baniček
20:33 26.03.2014.

ovdje se godinama više vodi briga o "celofanu" nego o "sadržaju", tako da me i ne čudi što čak ni u Ligi Uefe ne mogu nikoga pobjedit....žalosno,. a do 1990. sam plakao kad su gubili i kupovao svaku reviju Dinama....šta je ostalo od svega? gotovo ništa...

VL
LE
lepi77
20:17 26.03.2014.

a sad mogu baklje?? plaćenici marš iz dinama!

VL
GT
gangster_te_voli
21:39 26.03.2014.

od kada je Mamic unistio Dinamo i hrvatski nogomet , sve je otislo u 3 PM.

VL
IV
ivanmocni
20:17 26.03.2014.

Sad se smiju paliti baklje? Uvijek si bio plaćenik, fuj. Ali dobro znamo da se ti toga baš i ne sramiš. P. S. Napiši nešto o odličnoj atmosferi :)

VL
GT
gangster_te_voli
21:42 26.03.2014.

...mada to i nisu BBB. vec Mamicevi placenici. i to oni 30tak klosari kojima je dovoljno da im Mamic plati burek i pivo.

VL
GT
gangster_te_voli
21:45 26.03.2014.

Hajdukovac sam. ali mi nije drago kada vidim na sta je pao Dinamo danas. to vam najiskrenije pisem.Tuga i jad

VL
Avatar markoii123
markoii123
22:21 26.03.2014.

Kim Il Sung ipak nije uspio naći 52 plaćenika koji bi te baklje držali a novinari poslikali idilu između omiljenog vođe i naroda.... kakva jad i bijeda....

VL
SV
stjepan v.
22:07 26.03.2014.

sigurno je bilo 1500 gledalaca!

VL
GT
gangster_te_voli
21:48 26.03.2014.

Pozdrav pravim BBBima. rijesit cete se jednom valjda i vi ovog parazita i muckog djubreta. da nam je on -ne daj Boze - usao u Hajduk, mi bi ga davno vec unakazali

VL
ZV
zvonact
21:51 26.03.2014.

Baš mi je ugodno čitati komentare frustriranih marginalaca,koji nikada nisu bili na utakmici a"sve znaju"o Dinamu,Mamiću,"plaćenicima", a naročito o Dugome.Ajde natrag u rupe iz kojih ste ispuzali.

VL
EP
El Patcharan
08:36 27.03.2014.

dajte vi meni objasnite jednu stvar: Znači, tribine se snimaju, cipele izuvaju prije tekme, slikanje prije tekme sa osobnom u ruci, represija na najjače, najviše kao radi baklji...ko je upali, ladno prekršajna prijava i zabrana min godinu dana i onda i onda Mamić "legalno" organizira bakljadu?? mislim, pa ko je tu lud?

VL
MO
mojazemlja
22:49 26.03.2014.

Žao mi Dugog što je dignuo ruku na sebe,ovih mi nije žao..

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.