Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PORAŽEN OD ZVEREVA
Povratak na članak

Luka Modrić s tribina navijao za Marina Čilića, ali na kraju nije pomoglo

Čilićev meč s tribina je pratio i Luka Modrić, koji je uoči okupljanja hrvatske reprezentacije u Orlandu nakratko svratio u Miami. Luka je poznat kao veliki ljubitelj tenisa, a uz to je i krsni je kum Čilićevu drugom sinu.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.