Modriću bi medalja s Hrvatskom na SP-u bila najbolja moguća životna nagrada
S madridskim Realom Luka je probio sve granice i osjetio kako to izgleda na nogometnom Olimpu
Komentari 7
Nije nam bitna medalja!!! Samo pokaži Messiju da znaš!!! Bit ćemo 1. u skupini ali mislim Polufinale opet izpadama Naivno ko uvijek!! Nema Veze !! Naša mala HRVATSKA SUPER U NOGOMETU
Pretpostavljam da bi i Luki i svim ostalim igračima, i treneru Daliću i svima, osim orjuni, medalja bila najbolja i najveća nagrada!!! Sretno dečki!
medalja s repkom?!...ma molim vas.Drži se ti Reala i nema zime.
Mi imamo svjetsku klasu igrača koji igraju u najboljim klubovima , ali kao reprezentacija smo nula.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svi se nadamo! Sretno.