Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 134
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Suigrači na odmoru
Povratak na članak

Luka Modrić i Sergio Ramos na večeri u Dubrovniku

Dvojica igrača družila su se na večeri u dubrovačkom restoranu Portrait te se fotografirali sa chefom Jeffreyjem Vellom

Komentari 16

HO
Hodajucalaz
00:39 07.07.2016.

Luka samo uzivajte u Hrvatskoj Hrvati ce uzeti stvar u svoje ruke i riješiti se terorista i huligana iz politike koji ih podrzavaju.

VL
HO
Hodajucalaz
00:37 07.07.2016.

Sreca nije znao Ostoja i Podrepić bilo bi razbijanja od "nezadovoljnih navijača" terorista!!!!

VL
IB
Ivan_bol
09:08 07.07.2016.

Ajmo malo se zafrkavat. Pa Mamic nije samo najbolji maneger koji prodaje igrace, nego i najbolji promotor Hrvatskog turizma. Njegova -djeca- igraci u nasu zemlju dovode zvijezde.... Iskreno koja je to reklama i korist za nasu zemlju. NAsuprod huliganizmu............ Je.. Je ovaj komentar zafrkancija ali je imak tako

VL
SP
spremni0
10:56 07.07.2016.

dobro da ih nisu kamenovali ovi iz mosta....

VL
DU
Deleted user
03:27 08.07.2016.

Luka ima odličan ukus glede odijevanja, stila ... svega. Pravi gospodin! Uživajte dećki, zaslužili ste. Sretno i ugodno ljeto!

VL
MA
manuutd
17:27 07.07.2016.

Vidi Luke i križa...na djeda je svoga..ni milioni ga nisu promjenili.....

VL
IK
ikonoklast
13:12 07.07.2016.

baba mu ima 50 god ili čak 60

VL
JO
jozomali
08:02 07.07.2016.

Nije čudo da "te ro ri sta" ima u publici!....ima ih i na komentarima!

VL
SE
seljacinaxxx
22:31 06.07.2016.

lukica trosi svoje milioncice.neka,neka.mogao je bar za repku igrati besplatno ako je domoljub kakav se pravi.sta ce mu toliki novci,a nasoj siromasnoj drzavici svaka kuna bi dobro dosla.tako i drugi,sada svaki dan u naslovima gdje ko ljetuje,tulumari,sta pije,zdere..da su pravi svi bi mogli za repku igrati besplatno a ne naplatiti do zadnje lipe svoje usluge.i to bi bilo domoljublje

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.