Liverpool u sudačkoj nadoknadi slavio u Merseyside derbiju, Lovren odigrao čitavu utakmicu

Dejan Lovren odigrao je čitavu utakmicu za redse i u 56. minuti dobio žuti karton nakon naguravanja.
19. prosinca 2016. u 23:03 0 komentara 406 prikaza
Everton - Liverpool
Pogledajte galeriju 1/8

Liverpool je u velikom gradskom derbiju slavio protiv Evertona s 1:0 u 17. kolu engleskog prvenstva. Redsi su na Goodison Parku do pobjede stigli u sudačkoj nadoknadi golo Sadia Manea.

Nismo vidjeli puno dobrog nogometa u Merseyside derbiju. Liverpool je bio bolji, ima dvije prilike, no nije ih uspio pretvoriti u gol.

I kada se činilo da će utakmica završiti podjelom bodova, Liverpool je stigao do pobjede. Sudac je pokazao osam minuta nadoknade, a u 94. je Sturridge tukao i pogodio vratnicu. Na loptu je natrčao Mane i poslao je u mrežu za veliko slavlje Liverpoola.

Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo

I Athletic Bilbao do pobjede u sudačkoj nadoknadi

U susretu 16. kola španjolskog nogometnog prvenstva Athletic Bilbao je pobijedio Celtu 2:1, a pobjednički pogodak domaćin je zabio u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Celta je povela u 54. minuti golom Iaga Aspasa i bila je korak do pobjede. Međutim, u 80. minuti se dogodio ključni trenutak susreta. Facundo Roncaglia je skrivio kazneni udarac i pritom zaradio crveni karton. Jedanaesterac je realizirao Aritz Aduriz izjednačivši na 1-1. U posljednjih deset minuta Athletic je jurnuo po pobjedu i u trećoj minuti sudačke nadoknade Mikel San Jose je donio pobjedu baskijskom sastavu.