Doznajemo kako je HNS kaznio Livaju i Subašića zbog sporne pjesme nakon trijumfa u Maksimiru
Povjerenik za natjecanje HT Prve lige, Josip Brezni, prijavio je po službenoj dužnosti igrače HNK Hajduka Marka Livaju i Danijela Subašića disciplinskom sucu HT Prve lige Alenu Klakočeru, objavili su iz HNS-a, a upravo je on donio i službenu odluku o kazni za miljenike Torcide
Komentari 30
Gledajući ove smiješne kazne u kontekstu 4 mjeseca zabrane suđenja Bebeku zbog privatne poruke možemo zaključiti da su hajdučki jataci uspjeli preuzeti HNS i sudačku organizaciju, medijima vladaju oduvijek. Livaja je u Rijeci nakon pogotka publici pokazivao svoje spolovilo, zatim je gledatelja uhvatio za vrat i srušio na tlo i nikome ništa iako je trebao dobiti najmanje žuti karton po svim pravilima i propisima a to bi mu bio isključujući crveni. Nakon ovog incidenta može se cijela sportska javnost zapitati kako će Livaja sjesti za isti stol sa suigračima u reprezentaciji Livakovićem, Ivanušecom, Oršićem, Majerom, Petkovićem... pa i Modrićem nakon što ih je javno zamrzio! Daliću imaš li muda reći nešto na tu temu!?
A kaj je sa kaznom za pjevanje "I Purgera, i Riječana, i šakama, i nogama, i bocama, i letvama, sve za našeg Hajduka"? Dalić šuti o reprezentativnim reprezentativcima.
Sramota, Bebeku za manji prekrsaj 3 miseca, a za sirenje mrznje i pokopavanje sigurnosti gradjana smisni novcani iznos
kusticu javi se, dalicu javi se - kako ce ti igraci igrat skupa a hajdukovci javno propagiraju mrznju spram Dinamovih igraca
kustic je zapoceo pocetak kraja hns-a. hajdukovci su ga uvatili u kolo i sve ce otic u 3 pm, Sukeru di si
zbog kustica dalica i hajduka ne podrzavam vise reprezentaciju, nevidjeno, Mamic je andjel spram ove ekipe, kustic dalic hajduk, al vec ce im se to razbit o glavu
evo ja cu sad napisat Mrzim hajduk i odma ce me blokirat
Čovjek kojem se otac zove Jovan pjeva mrzin Dinamo srpsko ime to. O tempora o mores.
Kazna smisno mala, ne bi me cudilo kad bi kustic isposlova da to nekako hns plati
Nije pošteno prema Bebeku
hajduk je rak rana HNLa, i dok ga se na neki nacin ne izbaci iz lige, nikad reda nece biti u HNLu
Trkači za nogomrtnom loptom koju udaraju svom snagom iz mržnje jer ona ima više mozga od njih, previše su plaćeni za ono što daju na terenu, a ponašanje im je u skladu sa njihovim IQ.
kad vlasic kaze kako bi gusta da Dinamo izgubi onda to ovi hajdukovci tumace kao rekao je ono sta misli, kad Stankovic kaze sta misli tj kako je u split opasno doci sa krivom registracijom, to iznenada oni prevode kao napad na cili grad, jednostavno njihovoj neobjektivnosti nemna kraja
hajdukov savez, hajdukovi suci. započela je nova era, u kojoj će hajduk nastaviti sa kmečanjem, a imat će iza sebe savez i suce. koje će sad razloge za osvajanje 4. mjesta navesti? klimatske promjene, oni moraju trenirati na jugu, po vrućini..? da je poštenja u ovoj zemlji, hajduk bi bio bačen u 4. ligu zbog financijskih malverzacija, kao što je bio jedan ferencvaroš bačen, al se vratio. hajduk je poznatiji po incidentima nego po rezultatima. za zadnjih 15 godina hajduku nije nitko kriv, ni savez ni suci. kolko su ga oštetili, tolko su ga pomagali, čak su ga više direktno pomagali nego odmagali svojim greškama, a oni svojim kreketanjem stvorili dojam da su oštećeni. nikad ni jedan sudac nije bio kažnjen kad je 'oštetio' dinamo, osijek, rijeku, al eto, kažnjavamo one koji navodno oštete hajduk. nema veze što hajdukovi navijači mlate suce, prijete im javno. to je hajduk. hajdučka liga je napokon profunkcionirala.
godinu zatvora uvjetno i rad za opće dobro uz novčanu kaznu 20 iljada ojra po glavi i deset utakmica suspenzije,sve ostalo je nepravda
Klošari i primitivci orjunaški.Dao Bog da ta prćija i tuga s juga propadne do kraja.
Ok, ajmo sada i kazne svima koji su ikad pjevali "sveto ime dinamo", prepjev "You Will Never Walk Alone" koji su snimili Pipsi. Tamo ima recenica "i bokserom u glavu", ne? Pa "veceras je nasa festa", pa "pusi Boro"....
previše,čak i u u odnosu na inflaciju od 2009. godine
Drakonska u odnosu na dosadašnje, vjerojatno radi hajke dignute. A Ristovski?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sramotno niske kazne! očito je hajdukov simpatizer kustić izlobirao minimalne kazne! neka sad objasne zašto je bebek kažnjen s čak 3 mjeseca za privatni razgovor koji je nezakonito objavljen, a ova dvojica za javno pjevanje pjesama kojima se širi mržnja samo minimalnim novčanim kaznama?!?!? sramota!!!!