Leicester i Chelsea odigrali bez pobjednika u utakmici s četiri pogotka u nastavku

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je u igru ušao u 74. minuti
01. veljače 2020. u 15:38 0 komentara 227 prikaza
Chelsea

Nogometaši Chelseaja uspjeli su izvući bod na gostovanju kod Leicestera u utakmici s dva različita lica. Naime, sva četiri pogotka pala su u nastavku, a junak utakmice bio je branič gostiju Antonio Rüdiger koji je i postavio na konačnih 2:2.

Sofia Kenin Da ne povjeruješ Prepoznajete li ovu djevojčicu? Upravo je pred očima svijeta ispunila čudesno proročanstvo!

Rüdiger je oba pogotka zabio glavom nakon ubačaja, a prvi puta je zatresao mrežu u 46. minuti za 1:0 vodstvo Londončana.

Ipak, Harvey Barnes je samo osam minuta kasnije pomoću sretnog odbijanca postavio na 1:1, dok je u 64. minuti Benjamin Chilwell iskoristio veliku grešku rezervnog vratara Willyja Caballera.

Argentinac je potpuno nepotrebno istrčao sa svojih vrata, izgubio pojam o prostoru, što je Chilwell iskoristio i nakon ubačaja smjestio loptu uz lijevu vratnicu.

Srećom po goste, Rüdiger se u 71. minuti još jedanput uspješnu vinuo u visine i zabio za 2:2, a do kraja utakmice smo zabilježili još dvije velike prigode za Lisice.

Nikola Mektić i Barbora Krejčikova Slavio u paru Nikola Mektić osvojio Australian Open i hrvatskom tenisu donio 14. Grand Slam!

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je u igru ušao u 74. minuti, te je zaradio žuti karton zbog prekršaja s leđa ispred kaznenog prostora svoje momčadi.

Leicester je nakon 25 odigranih utakmica ostao treći s dva boda manje od Manchester Cityja, skupio ih je 49, dok je Chelsea ostao četvrti uz 41 bod.