Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 74
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ŽIVOTNA KALVARIJA
Povratak na članak

Legendarni Srbin živi u Hrvatskoj, ali kaže: '14 godina nisam mogao naći posao, zamjerili su mi'

– Od devedesetih ne mogu naći nikakav posao, 14 godina sam nezaposlen, znači nekome je to smetalo. Jako su mi zamjerali što sam 1991. prihvatio biti šef struke u banjalučkom Borcu.

Komentari 42

Avatar rubinet
rubinet
10:20 05.12.2024.

Otići 1991. u Banja Luku nije bio mudar potez.

VL
22
224
12:00 05.12.2024.

Nikola, nije te bilo za čuti kada su gorjrli; Vukovar, Škabrnja, Lipik, Dubrovnik, Sunja, Gospić i dalje da ne nabrajam. Srpska posla, napadajmo, napadajmo a kada dobijemo " po tamburi" onda se pretvorimo u narikače.,....

VL
DU
Deleted user
12:00 05.12.2024.

Otiĉi u Banja Luku 91 je značilo dvije stvari, inao si strah ili si htio biti s svojima, ljudske su to obije karakteristike, koje svagdje ostavljaju tragove na budući život, s čime čovjek mora živjeti. Isto kao i ja, jaa sam ostao s svojima.

VL
BR
branding16
12:11 05.12.2024.

Neka opiše što je radio u vrijeme dok su njegovi srbi ubijali i pljačkali Hrvate i zašto se iz banjaluke vratio u Hrvatsku ?

VL
DU
Deleted user
13:40 05.12.2024.

Sve ove priče imaju za cilj obnovu neobnovljivoga! Neka bude sretan sa onim što ima i prima, mnogi Hrvati, znameniti i manje znameniti to nemaju!

VL
Avatar BRISELKO
BRISELKO
13:11 05.12.2024.

Zaboravio je spomenuti da je kao sin jugooficira imao prigodu živjeti u Zagrebu i baviti se športom dok su njegovi vršnjaci (možda i veći talenti od njega) morali raditi od najranije mladosti. Uzgred, Plećaš nije stekao nikakvu formalnu naobrazbu (čak niti športsku), nakon igračke karijere je parazitirao živeći od stare slave. Propašću Jugoslavije doveden je samo u ravnopravan položaj s ostalim običnim građanima sve dok ga Bandić ponovno nije uhljebio.

VL
DU
Deleted user
14:00 05.12.2024.

I moja žena je bila za rata bez posla a Hrvati smo svi i ja sam bio u dragovoljcima ! O nama ne piše VL !

VL
Avatar rubinet
rubinet
10:16 05.12.2024.

"Smatra li DA mu je popularnost ipak pomogla DA bolje prođe." Prilagodili ste pitanje. kako bi Dotičnik bolje razumio......

VL
DU
Deleted user
16:52 05.12.2024.

I šta bi sad ti....?

VL
MI
misho32
18:55 05.12.2024.

to je podla anthrvatska propaganda u kojoj taj sudjeluje , kojoliko je branitelja ostalo bet posla i bez egzistencije , koju on to kvalifikaciju posjeduje osim što je bio košarkaš i u vrijeme velikosrpske agresije trener u Banja Luci .

VL
Avatar Moodleen
Moodleen
17:00 05.12.2024.

Al protiv hrvatske, nezaslužene mirovine se ne buni?

VL
Avatar Pametanumoruludih
Pametanumoruludih
17:03 05.12.2024.

76 mu je godina. Treba biti u penziji. Sta opet kopa po proslosti?

VL
MA
Majmunsabananom
12:04 05.12.2024.

On nije Srbin.Rodjen je u Hrvatskoj ali je pravoslavne vjere.Potome bi mogao biti i Rus.

VL
LE
LennoxLewis
22:24 05.12.2024.

Popis stanovništva Like i Krbave iz 1712. godine bilježi da u Bruvnu živi 45 vlaških obitelji. E sad, kako su od Vlaha postali Srbi?! Možda da nam netko objasni to?!

VL
MI
misho32
20:55 05.12.2024.

očekivao je nagradu kakvu uživa jedan Šerbeđija

VL
LJ
ljudemisi
22:38 05.12.2024.

Dežurni jugosi skupljaju srpske legende na vreće.

VL
BJ
bjmaro
10:50 06.12.2024.

On nije mogao naći posao, a mi nismo nikada našli našu djecu, roditelje,prijatelje .Koja je svrha ovog članka?

VL
GO
Gof33
07:14 06.12.2024.

Bio je odličan košarkaš u onoj državi, jedno je biti sportaš i donositi prave odluke na terenu a drugo je donositi odluke u životu. Nema smisla kukati o prošlosti što se je moglo ali nije. Mogao sam i ja biti na Pantovčaku pa nisam. By the way, poznam jednog Srbina koji je 95 na traktoru otišao u BG, iz okolice Nikolinog Bruvna, vratio se je nakon 5 godina, nije tamo izdržao, otvorio je OPG, drži stoku, živi i radi danas u HR bolje nego ikad, plaća poreze u HR i školuje svoju djecu u HR i ne želi misliti o prošlosti. Ličko janje i jare, krumpiri, sir i med su odlični i dobro idu na tržištu.

VL
Avatar Hrvatski-Nevini-Vitez
Hrvatski-Nevini-Vitez
18:21 05.12.2024.

Nikola Plećaš je jedan od največiih sinova hrvatske košarke i s obzirom na trenutno stanje košarke i Hrvatske on može još igrati u repki, biti selektor, biti premier ili predsjednik Sabora kao svoj na svome propalome, pokradenome i rasprodanome.

VL
NI
Nipos18
14:39 05.12.2024.

Ni 1% njegovi sunarodnjaci nemaju nikakvu odgovornost za njegove probleme 90-ih....

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.