Legendarni Srbin živi u Hrvatskoj, ali kaže: '14 godina nisam mogao naći posao, zamjerili su mi'
– Od devedesetih ne mogu naći nikakav posao, 14 godina sam nezaposlen, znači nekome je to smetalo. Jako su mi zamjerali što sam 1991. prihvatio biti šef struke u banjalučkom Borcu.
Komentari 42
Nikola, nije te bilo za čuti kada su gorjrli; Vukovar, Škabrnja, Lipik, Dubrovnik, Sunja, Gospić i dalje da ne nabrajam. Srpska posla, napadajmo, napadajmo a kada dobijemo " po tamburi" onda se pretvorimo u narikače.,....
Otiĉi u Banja Luku 91 je značilo dvije stvari, inao si strah ili si htio biti s svojima, ljudske su to obije karakteristike, koje svagdje ostavljaju tragove na budući život, s čime čovjek mora živjeti. Isto kao i ja, jaa sam ostao s svojima.
Neka opiše što je radio u vrijeme dok su njegovi srbi ubijali i pljačkali Hrvate i zašto se iz banjaluke vratio u Hrvatsku ?
Sve ove priče imaju za cilj obnovu neobnovljivoga! Neka bude sretan sa onim što ima i prima, mnogi Hrvati, znameniti i manje znameniti to nemaju!
Zaboravio je spomenuti da je kao sin jugooficira imao prigodu živjeti u Zagrebu i baviti se športom dok su njegovi vršnjaci (možda i veći talenti od njega) morali raditi od najranije mladosti. Uzgred, Plećaš nije stekao nikakvu formalnu naobrazbu (čak niti športsku), nakon igračke karijere je parazitirao živeći od stare slave. Propašću Jugoslavije doveden je samo u ravnopravan položaj s ostalim običnim građanima sve dok ga Bandić ponovno nije uhljebio.
I moja žena je bila za rata bez posla a Hrvati smo svi i ja sam bio u dragovoljcima ! O nama ne piše VL !
"Smatra li DA mu je popularnost ipak pomogla DA bolje prođe." Prilagodili ste pitanje. kako bi Dotičnik bolje razumio......
I šta bi sad ti....?
to je podla anthrvatska propaganda u kojoj taj sudjeluje , kojoliko je branitelja ostalo bet posla i bez egzistencije , koju on to kvalifikaciju posjeduje osim što je bio košarkaš i u vrijeme velikosrpske agresije trener u Banja Luci .
Al protiv hrvatske, nezaslužene mirovine se ne buni?
76 mu je godina. Treba biti u penziji. Sta opet kopa po proslosti?
On nije Srbin.Rodjen je u Hrvatskoj ali je pravoslavne vjere.Potome bi mogao biti i Rus.
Popis stanovništva Like i Krbave iz 1712. godine bilježi da u Bruvnu živi 45 vlaških obitelji. E sad, kako su od Vlaha postali Srbi?! Možda da nam netko objasni to?!
očekivao je nagradu kakvu uživa jedan Šerbeđija
Dežurni jugosi skupljaju srpske legende na vreće.
On nije mogao naći posao, a mi nismo nikada našli našu djecu, roditelje,prijatelje .Koja je svrha ovog članka?
Bio je odličan košarkaš u onoj državi, jedno je biti sportaš i donositi prave odluke na terenu a drugo je donositi odluke u životu. Nema smisla kukati o prošlosti što se je moglo ali nije. Mogao sam i ja biti na Pantovčaku pa nisam. By the way, poznam jednog Srbina koji je 95 na traktoru otišao u BG, iz okolice Nikolinog Bruvna, vratio se je nakon 5 godina, nije tamo izdržao, otvorio je OPG, drži stoku, živi i radi danas u HR bolje nego ikad, plaća poreze u HR i školuje svoju djecu u HR i ne želi misliti o prošlosti. Ličko janje i jare, krumpiri, sir i med su odlični i dobro idu na tržištu.
Nikola Plećaš je jedan od največiih sinova hrvatske košarke i s obzirom na trenutno stanje košarke i Hrvatske on može još igrati u repki, biti selektor, biti premier ili predsjednik Sabora kao svoj na svome propalome, pokradenome i rasprodanome.
Ni 1% njegovi sunarodnjaci nemaju nikakvu odgovornost za njegove probleme 90-ih....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Otići 1991. u Banja Luku nije bio mudar potez.