Kucnuo je čas? Nadam se da će navijači razumjeti moj odlazak
Ivan Perišić je priznao da je Manchester United bio opcija i ljetos
Komentari 11
Ivane pravi si sportaš ... i na terenu veliki borac ... od napadača do braniča.. neumoran....
Samo nemoj otići iz repke , a ostalo je tvoja stvar.
Javio se jedan od milijun nogometnih stručnjaka u Hrvata,, to mislim na ibizu.
Neće valjda u mrtvi MU kod onog egoističnog uništavača nogometne igre.
Braćo kod njih svi dobri nisu džaba drugi na svetu
Sretno...i povedi Broza jer je i on odavna prerasel taljansku ligu !!!!
poslije mandze jos jedna ledja manje za skrivanje skocimisa
ali stari moj ako vako nastavis onda to nije dovoljno,
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sretno Ivane!