Kristijan Bistrović junak utakmice, CSKA izbio na treće mjesto

20. rujna 2020. u 16:45 0 komentara 124 prikaza
Kristijan Bistrović

Hrvatski veznjak Kristijan Bistrović bio je strijelac jedinog pogotka u 1:0  gostujućoj pobjedi moskovskog CSKA protiv Ufe u susretu 8. kola ruskog nogometnog prvenstva.

Sara Kolak USPONI I PADOVI Oduševila je Hrvatsku, a onda odlučila napustiti Lijepu Našu. Danas živi u Oslu

Bistrović je u 64. minuti snažnim udarcem s 12 metara pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola.

Ovo je prvi ovosezonski pogodak 22-godišnjeg Koprivničanina u prvenstvu, a postigao ga je samo tri minute po ulasku u igru.

Luka Modrić SILNI MILIJUNU Pročitajte koliko zarađuju Luka Modrić, Ivan Rakitić, Dejan Lovren...

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je čitav susret za CSKA koji je sada treći na ljestvici sa 16 bodova uz samo bod zaostatka za Zenitom i Spartakom.