Krešimir Antolić oglasio se o neredima na Maksimiru: 'Ovo je bilo ozbiljno kazneno djelo'
Postavlja se pitanje odgovornosti. Ona je naravno na onome tko je to počinio. Neposredno, stišćući gumb na daljinskom upravljaču, odgovornost je i na onome tko je logistički podupro ovo djelo, ističe Antolić
Komentari 6
Protuudar i nesvjesno si dao dijagnozu. Ti bi da se neki oblik pirotehnike dogovori. S kim policijom, klubovima. Neprihvatljiva je bilo kakva pirotehnika na sportskim događanjima. Policija ima sva tehnička pomagala da otkrije počinitelje. Navijačke skupine su registrirane udruge građana, pa izvolite preuzeti odgovornost i plaćati kazne HNS-u i UEFIA-i.
Tko bi to bio kompetentan kopirati od svuda što valja, a što ne. Općenito je pravilo da ljudi misle da imaju monopol na razumijevanje situacije i u skladu s tim misle da mogu davati savjete, preporuke i da je to jedino ispravno. Nisi BBB, netrebaš ni biti, a možda niti nisi za to. Kao da su svi BBB loši. Nisu, kap što ni ti neznaš sve i nisi za sve.
Što se to NOVO dogodilo? Huligani intenzivno divljaju pirotehnikom (50+ baklji na utakmicama) u zadnjih 18 mjeseci. Ovi na Max-Sprortu pričaju o "sjajnoj atmosferi". Društo u kojoj su huligani heroji, umjesto da su u zatvoru, nema budućnosti. Treba napraviti novi, veći Maksimir da huligani imaju što spaliti...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Protuudar i nesvjesno si dao dijagnozu. Ti bi da se neki oblik pirotehnike dogovori. S kim policijom, klubovima. Neprihvatljiva je bilo kakva pirotehnika na sportskim događanjima. Policija ima sva tehnička pomagala da otkrije počinitelje. Navijačke skupine su registrirane udruge građana, pa izvolite preuzeti odgovornost i plaćati kazne HNS-u i UEFIA-i.