Kovač za Bayern debitirao pobjedom, u početnom sastavu mladi Hrvat

Na golu PSG-a u današnjoj utakmici bio je veliki Gigi Buffon.
21. srpnja 2018. u 18:54 3 komentara 5946 prikaza
Niko Kovač Bayern
Pogledajte galeriju 1/5

Niko Kovač debitirao je na klupi Bayerna pobjedom protiv PSG-a 3:1 na International Champions Cupu. Bila je to prva utakmica bivšeg hrvatskog izbornika na klupi bavarskog giganta i odradio ju je prilično uspješno.

Ante Rebić Hrvatska Argentina Transfer Rebić blizu dogovora s Bayernom, ali u München će preseliti tek dogodine?

obje momčadi na teren u Klagenfurtu su izvele kombinirane sastave jer je većina glavnih zvijezda na odmoru pa se tako u početnom sastavu Bayerna našao i branič Josip Stanišić, igrač hrvatskih korijena koji čak posjeduje i našu putovnicu.

>>Građani pozivaju: Morate zadržati Dalića!

Na drugoj strani najzanimljivije je spomenuti da je na golu bio veliki Gigi Buffon.

Parižani su poveli u 31. minuti golom Timothyja Weaha, sina slavnog liberijskog nogometaša Georgea Weaha. Bio je to jedini pogodak u prvom dijelu, a u nastavku je Bayern preokrenuo susret.

Niko Kovač, trening Bayerna München Niko Kovač na Bayernovim treninzima uveo novitet: uvijek to uvježbavaju

Kovačeva momčad do preokreta je došla s tri gola u razdoblju od 60. do 78. minute! Prvo je na asistenciju Robbena poentirao Martinez, drugi gol je zabio Renato Sanchez, a konačni rezultat postavio je Zirkzee.

Niko Kovač Bayern TRANSFER JE BLIZU Niko Kovač dovodi sjajnog hrvatskog reprezentativca! Menadžer je već na pregovorima

Bayern u srijedu u Americi igra protiv Juventusa, dok PSG za tjedan dana u Singapuru igra protiv Arsenala.