Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 126
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
IDEMO NA EURO
Povratak na članak

Katalinić: Ovo je najlakši ždrijeb, bila bi senzacija da se ne plasiramo

- Ovo su najlakše kvalifikacije do sada, bila bi prava senzacija da ne osvojimo jedno od prva dva mjesta - kazao je Katalinić.

Komentari 13

ZA
zamorac
11:40 25.02.2014.

Već je krenula Mamićeva mašinerija za diskreditiranje izbornika i eve. uspijeha.Objektivno ovo je jedna od natežih skupina jer 4 repke legitimno se nadaju odlasku na euro,uz prvog favorita Italiju zatim Hrvatsku ali i Bugari i Norvežani su nogometne nacije.Po svakomm kriteriju jedna od težih grupa(Italija viceprvak sa zadnjeg eura,Bugarska najjača rep. iz četvrte jakosne skupine itd),ali Ozren Maršić po diktatu piše ovaj besmisleni članak,neka Kate rađe analizira svoj boravak u SL.Belupu da ga nisu najurili i sad bi imali 1 bod I na koncu siguran sam u naš plasman na Euro jer imamo dobru ekipu ali grupa je svakako jedna od najzahtijevnijih SRETNO VATRENI!

VL
Avatar Ron Burgundy
Ron Burgundy
11:50 25.02.2014.

Ostavi se Fifa ljestvice Ozrene, teže bi nam svakako bilo da smo u grupi s Njemačkom, Poljskom i Škotskom (kojoj smo lani uzeli 0 od 6 bodova). Lakše bi nam bilo da smo umjesto Belgije uletjeli u grupu B s s BiH, Walesom i Izraelom. Također bi nam lakše bilo da smo umjesto Švicarske uletjeli u grupu s Engleskom, Slovenijom, Litvom i Estonijom. A najlakše bi nam pak bilo da tvoj prijatelj Štimac nije rapsrodavao ugled u zadnjim kvalifikacijama i s 1 bodom od zadnjih 12 koštao nas mjesta nositelja u ovim kvalifikacijama... Pitaj ga o tome slijedeći put kad bude pravdao svoj mandat.

VL
Avatar flegmatik
flegmatik
11:50 25.02.2014.

Prvo skoci, pa onda reci "Hop!"

VL
AN
ante42
12:40 25.02.2014.

Daleko od slabe grupe je ova u kojoj se nalazimo a plasirani smo onog trenutka kada budemo prvi ili drugi u grupi a prije toga moramo pokazati na terenu da smo vrijedni da se kvalificiramo za EP i budemo prvi ili drugi u grupi.

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
12:57 25.02.2014.

Katalinić kad bi bil tolki stručnjak vodil bi Barcu, Juve il barem Rapid. Skupina je teška i prošli budemo ju sam ak ju kao takvu i shvatimo. Lake skupine i lake tekme ne postoje !!!

VL
TO
tonimohave
15:57 25.02.2014.

Sloveniji 8 medalja na OI , svaka čast

VL
MI
mihan
11:43 25.02.2014.

sreću ne treba porediti sa ponosom..!!??

VL
NE
NeviniJanez
11:15 25.02.2014.

Dobro veli Kate, najlakša moguča grupa i protivnici protiv kojih može igrati i pobijediti i druga ekipa Hrvatske bez auslendera i tih silnih uvoženih balunista.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.