29. travnja 2017. u 18:55 7 komentara 1176 prikaza
    Kraj utakmice! Rijeka je slavila s 2:0 i ostala na plus osam.
  • 23' Gol
    GOOL! Bezjak je siguran s bijele točke, Rijeka vodi 2:0.
  • 24' Crveni karton
    Isključenje! Andrijašević je lijepo dao za Bezjaka kojega je u gol-prilici srušio Bosec. Dobio je crveni karton, a Rijeka jedanasterac.
  • 18' Gol
    GOOOL! Rijeka je povela golom Gavranovića! Elez je napucao loptu koji je dobro primio i mirno pogodio za 1:0.
, 19:00, Rujevica, Rijeka
Rijeka Gavranović 18', Bezjak 11m 23'
2
0
Inter
  • 90

• 90'

Sad su svi stali, čeka se samo kraj utakmice.

• 84'

Igru napušta Gavranović, ulazi Martić.

• 82'

Zuta je bio u dobroj situaciji, ali je obrana Intera to očistila.

• 76'

Žuti karton i za Gavranovića.

• 74'

Požutio je Šarić.

• 73'

Kod Rijeke je igru napustio Vešović, a ušao Matei.

• 64'

Mijenja i Kek. Gorgon umjesto Andrijaševića.

• 59'

Kod Intera izlazi Puljić, ulazi Šiljić.

• 52'

Andrijašević je uspio zatresti mrežu, ali je Strukan svirao prekršaj u napadu.

• 46'

Počeo je nastavak. Kod Intera je igru napustiio Kolar, a ušao Mujagić.

• 45'

Kraj prvog poluvremena. Rijeka je bila puno bolja i zasluženo vodi 2:0. Osim toga, ima i igrača više.

• 43'

Andrijašević je sada promašio zicer. Maleš mu je gurnuo loptu, Andrijašević je bio sam ispred Čovića, no vratar Intera mu skida udarac.

• 35'

Gavranović je tukao s 15-ak metara, otišlo je preko gola.

• 34'

Andrijašević je pucao s ruba kaznenog prostora, Čović je to obranio.

• 29'

Ristovski je sada imao priliku zabiti treći gol Rijeke danas, ali je promašio čitavi gol.

• 23'

• 24'

• 18'

• 15'

Sad je Andrijašević pokušao glavom nakon kornera, ali je otišlo preko gola.

• 10'

Prvi ozbiljniju priliku na utakmici imao je Vešović. Povukao je loptu, prevario protivnika, ali onda tukao daleko od gola.

• 1'

Počela je utakmica.

• 0'

Sudi Duje Strukan iz Splita, a na Rujevici je 3500 gledatelja.

• 0'

Boje Intera će braniti: Čović - Bosec, Filipović, Komorski, Mesfin - Postonjski, Brlečić, Šarić, Puljić, Polizzi - Kolar.

• 0'

Evo i sastava. Za Rijeku će igrati: Prskalo - Ristovski, Elez, Župarić, Zuta - Maleš, Mišić - Vešović, Andrijašević, Bezjak - Gavranović.

• Susret je to 31. kola HNL-a. Dinamo je danas bio uvjerljiv protiv Cibalije (6:0) pa je sada na minus pet. Rijeka bi se pobjedom vratila ona osam golova prednosti i napravila još jedan korak prema naslovu.

• 0'

Dobar dan i dobro došli na još jednu utakmicu HNL-a. Na Rujevici se sastaju Rijeka i Inter.