Andrijašević je uspio zatresti mrežu, ali je Strukan svirao prekršaj u napadu.

46'

Počeo je nastavak. Kod Intera je igru napustiio Kolar, a ušao Mujagić.

45'

Kraj prvog poluvremena. Rijeka je bila puno bolja i zasluženo vodi 2:0. Osim toga, ima i igrača više.

43'

Andrijašević je sada promašio zicer. Maleš mu je gurnuo loptu, Andrijašević je bio sam ispred Čovića, no vratar Intera mu skida udarac.

35'

Gavranović je tukao s 15-ak metara, otišlo je preko gola.

34'

Andrijašević je pucao s ruba kaznenog prostora, Čović je to obranio.

29'

Ristovski je sada imao priliku zabiti treći gol Rijeke danas, ali je promašio čitavi gol.

23'

GOOL! Bezjak je siguran s bijele točke, Rijeka vodi 2:0.

24'

Isključenje! Andrijašević je lijepo dao za Bezjaka kojega je u gol-prilici srušio Bosec. Dobio je crveni karton, a Rijeka jedanasterac.

18'

GOOOL! Rijeka je povela golom Gavranovića! Elez je napucao loptu koji je dobro primio i mirno pogodio za 1:0.

15'

Sad je Andrijašević pokušao glavom nakon kornera, ali je otišlo preko gola.

10'

Prvi ozbiljniju priliku na utakmici imao je Vešović. Povukao je loptu, prevario protivnika, ali onda tukao daleko od gola.

1'

Počela je utakmica.

0'

Sudi Duje Strukan iz Splita, a na Rujevici je 3500 gledatelja.

0'

Boje Intera će braniti: Čović - Bosec, Filipović, Komorski, Mesfin - Postonjski, Brlečić, Šarić, Puljić, Polizzi - Kolar.

0'

Evo i sastava. Za Rijeku će igrati: Prskalo - Ristovski, Elez, Župarić, Zuta - Maleš, Mišić - Vešović, Andrijašević, Bezjak - Gavranović.

Susret je to 31. kola HNL-a. Dinamo je danas bio uvjerljiv protiv Cibalije (6:0) pa je sada na minus pet. Rijeka bi se pobjedom vratila ona osam golova prednosti i napravila još jedan korak prema naslovu.

0'

Dobar dan i dobro došli na još jednu utakmicu HNL-a. Na Rujevici se sastaju Rijeka i Inter.