Kakav je sportaš sin predsjednika Milanovića? Izbornik reprezentacije otkrio što mu se sprema
Trebao bi nastupiti i ovdje i to u nedjelju. Bit će to njegov prvi nastup pred domaćom publikom. On je izrazito mlad za tu kategoriju jer ona traži da su borci stariji i zreliji. Najbolje godine su oko tridesete, a on ima tek 21. Ako izgubi to neće ništa značiti a ako nekoga od seniora uspije pobijediti to bi bilo fenomenalno - kaže izbornik reprezentacije Božo Starčević
Komentari 31
Nadam se da je dečko svojom kvalitetom zaslužio mjesto u reprezentaciji, a ne da je mamica opet urgirala i prijetila. U svakom slučaju sumnja ostaje visiti u zraku.
mama milanović urgira kod direktora škole ... a tata milanović kod trenera. fuuujjj kakva obitelj
Ako je mali sposoban onda nije na oca.
ne budite zločasti, dečko zaslužuje svu podršku, to što je presjednikov sin ne donosi medalju već njegov rad i talent...
Nije djete krivo što ima takve roditelj..
mogao bi biti doček na trgu
Kakvo drvo onakav klin, kakav otac, onakav sin!! Nitko i ništa!
Hrvanje je rudarski sport 1na1 u kojem nema fejkanja- il si talent koji radi, ili nisi. @Marko samojako!!!
Pojedincima bi bilo možda draže da šmrĉe i sjedi po kafićima, gnjusno do bola.
Svaka čast za uspijehe u ovome napornom sportu.
Podrška za momka. Dečko je baš mrcina ima veliki potencijal.
radujem se uspjehu svakog hrvatskog sportaša! sretno i milanoviću!
Milanovićev sin? Ili sin milanovićeve zakonite?
Isti ćaća, Bulj junior.
Zašto mediji o tome raspravljaju i onda ima zločestih komentara. Sve što je postigao je postigao radom. Od AP-a mali je zasigurno ministrant.
Licemjerni komentari do bola, šta dijete ima s politikom, navalili kao Hijene.
Medalje koje nisu pod Thompsonovim pjesmama osvojene nisu hrvatske!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jelbto onaj sinek za koga je msmica žičana petice da bude uspješan?