Junak Ante za braniče je neuhvatljiv, ali pred mikrofonom je na sto muka
Trebat će mi nekoliko dana da se oporavim - rekao je Mats Hummels
Komentari 16
DRugi pogodatak je postigao kad je zaigrao centralnog napadaca ! Znaci u reprezentaciji navalni trio Kramaric, Rebic, Perisic
mislim da bi Rebic i Perisic mogli igrati skupa na lijevoj strani i to bi bilo iznenadjenje za suparnike i prava pomutnja, pogotovo protiv Argentine
Neka mu je sretno u Rusiji
Kako srbi napisali , Ajntraht i Gacinovic srusili veliki Bajern, naravno da se Ajntraht i Bajern ne pisu ovako.
Zalosno je da je tu 3 godine a Njemacki tako los. To je i problem mnogih koji bjeze iz Tudmanistana trbuhom za kruhom. Znanje jezika otvara vrata u ovo drustvo. Neznanje zatvara. "Izbjeglice" iz HR nemaju se ni na koga osloniti. HR Konzulati puni jugoslovenskih Nostalgicara kojima puca Krastavac za nasim zemljacima. Ljudi su prepusteni sami sebi.
Rebić = Olić 2.0
Niko i Ante, kapa dolje!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ante & Mijat. Sretno dečki u Rusiji. Oni nemaju problem u glavama.