Jugoslavenska legenda nakon dugo vremena pojavila se u javnosti, svi su bili oduševljeni
Ovih više od 400 gostiju premašuje jednog čovjeka i jako bih volio da mi je otac živ i da na samo sat vremena vidi sve ovo - rekao je organizator Mundijala prijateljstva, Pavle Pepđonović
Komentari 14
Fala Bogu sve je manje tih opanak legendi
Dok je na Thomsonovom koncertu vise publike nego na tim jugonostalgicarskim dernecima, ja mirno spavam.
Opet jugoslavenština...stvarno je dosta.
Zašto bi Hrvate trebala zanimati neka jugoslavenska legenda?
I da je dobar već mi je odbojan zbog toga "jugo...".
Gospon Dražen, nema problema , nakon ovog uratka, možete mirno spavati, gazda, srbijanski tajkun, je oduševljen vašom jugonostalgijom, ostajete do smrti šef deska!
Samo vi pišite i cmizdrite .. više od toga neće ići .. možete se sastajati svaki dan.. Opet ništa .. NIKADA VIŠE ZAJEDNO..
Dnevna doza jugonostalgije.
Nema dana da ne provocirate i to koga, " ljude koji su se borili protiv ju,goslavenštine". I to radite ustrajno bez srama, bez straha, bez osjećaja za tuđe osjećaje.
Okupljanje juugonostalgičara na djelu! Sjećam se većine spomenutih u tekstu. Uvijek sam navijao za momčadi koje su bile protivnici momčadi sa prostora bivše jugoslavije (uključujući i onih iz tadašnje SR Hrvatske), a posebno zadovoljstvo mi je bilo navijati protiv reprezentacijee Jugoslavije bez obzira o kojem se športu radilo.
Jos neki dan i danasnje generacije nece nista razumjet kako se nekad zivjelo. Tad je bilo normalno da pola ulice dodju pomoc susjedu kad se nesto radi i geadi. Tako su se nekad izgradile sve kuce. Nakon posla bude nesto za pojest i popit, niko ne pita za novce. Djecu su pazili susjedi kad je trebalo. Dal se danas moze zamislit da pitas susjedu da ti pripazi na dijete? Ah, umalo zaboravih.. ko je kakove nacionalnosti tada nije nikog bila briga. Jugoslavija je imala puno nedostataka, ali imala je i svojih dobrih strana. Nisam nostalgaicar i bio sam za promjene, glasao sam za Tudmana i samostalnu Hrvatsku i onda sam morao za Njemcku.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kome je to važno neka si uokviri svoje legende. Za Hrvate to nema baš nikakvu važnost.