VIDEO Joško Jeličić zapjevao Thompsonov hit: 'Odradio sam ručak, popio dvije čaše vina...'
Mišković je kazao: "Čuj kako lijepa pjesma", a Jeličić je stalno prekidao Valentinu Miletić govorivši da bi htio čuti pjesmu, nakon čega su je Jeličić, Mišković i Vejić i zajedno zapjevali
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
„stručni komentator Joško Jeličić”