Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 162
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
JE LI PREŠAO GRANICU?
Povratak na članak

Joško Jeličić najnovijim ispadom razjario mnoge: 'Za takve stvari se dobiva otkaz, nedopustivo!'

– Čovjek radi doslovno sprdnju od novorođenog djeteta! Valjda će mu se ispričati, to je najmanje što može učiniti – komentar je našeg čitatelja

Komentari 25

Avatar Iblis Ginjo I.
Iblis Ginjo I.
09:17 24.09.2024.

Ne vidim rasnu uvredu. Ako išta sportska genetika je na strani crnaca. Ovdje se mislilo na očeve gene (nije dobar igrač) pa bolje da se dijete uhvati knjige. .... Ponašate se kao američki woke budalaši!

VL
AN
AntePortas9
10:02 24.09.2024.

Samo je rekso da je antitalenat za nogomet. Samo ne dirajte "drugačije", sve ostale možete. Opet bi neki uveli "verbalni delikt", čl. 133. kz SFRJ protiv lika i djela... U stvari već ga imamo u formi "govor mržnje".

VL
Avatar Asterix
Asterix
09:48 24.09.2024.

Da je isto rekao za bijelca nikome ništa.

VL
Avatar bijelivrabac
bijelivrabac
10:32 24.09.2024.

Ma koga je "razjario" (raz jariti -otkriti jarca, simbol vraga?)? Nounare i aktiviste....

VL
BA
bajolina123
09:17 24.09.2024.

Meni je barem deset komentara tog braniča cenzurirano iz nepoznatog razloga od strane VL. Ovo je grubo, ali mi je drago sto je komentirano jer Jeličića ne možete obrisati. Ovo je akumulacija frustracije i ništa drugo.

VL
B2
bordon 2
09:38 24.09.2024.

Jeličić je mislio na nogomet. Ako mali bude na oca bolje da se uhvati knjige nego lopte.

VL
HA
Halloween2024
11:31 24.09.2024.

Samo naprijed Joško, bori se za slobodu govora!

VL
ID
idujas
10:16 24.09.2024.

Jela ne ispričavaj se nikom za ništa! Po hrpi ovih tv m.m.aza izgleda da bi komentiranje zbivanja na nogometnom terenu trebalo biti u stilu D. Primorca, serem serem a nikako da se poserem!

VL
IH
iron.hide.54966
09:36 24.09.2024.

Rade ljudi i govore puno gore stvari...

VL
PA
pasodoble12
13:52 24.09.2024.

Pretjerujete vi vašim tendencioznim improvizacijama. I ja bih mu isto rekao, ako će mu se dijete baviti sportom, a biti na nivou oca, neka se prihvati knjige. A vi odmah po rasnoj netrpeljivosti. Bar Hrvati (Slaveni) nisu imali problem sa diskriminacijom, a ako ga i bude bit će uvezen. Zna se i odakle. I to preko vas.

VL
Avatar CUBE
CUBE
10:47 24.09.2024.

Volio sam Jelu jer trčao u oba pravca. On nije trčao jer su njegove lopte imale 👀

VL
Avatar Prosenjak
Prosenjak
13:45 24.09.2024.

U biti, ovdje je Jeličić u pravu u svemu. Gledao sam nekoliko utakmica Hajduka ove godine i meni nije jasno što taj Kalik i Dialo uopće tu traže. Ajde, za Kalika se zna da je limitiran i da je tu zbog trke, ali Dialo je kao bivši igrač prve francuske lige trebao donijeti kvalitetu više ali to što on igra i kako igra je jednostavno loše. Ima krive procjene, kasni u duele, prečesto griješi u dodavanjima i predaji lopte a ni u obrambenim zadaćama nije baš pouzdan. Ne znam je li u lošoj formi u lošem razdoblju ili je općenito loš igrač ali ono što sam ja vidio kod njega nije dobro. A Jeličić je u pravu i za ove internet navijače. To je posebna vrsta budaletina. Tako da, kad se sve zbroji, ne vidim što je sporno ni oko čega se diže prašina.

VL
RS
rasta sev
16:01 24.09.2024.

Jela je jedan od boljih i duhovitih komentatora i malo šale nije ništa loše ipak je to samo nogomet, nije neka nauka koliko got bi to neki htjeli.

VL
ME
Mentalist2018
15:26 24.09.2024.

Slušajte ..što je Jeličić krivo rekao? Baš ništa..

VL
PE
Pentagon
10:38 24.09.2024.

Bek Hajduka se sprda sam sa sobom.

VL
Avatar eli974
eli974
11:54 24.09.2024.

A on da ne kaže tako nešto tko bi pisao o njemu ,ovako se vrti po medijima i to je on sviđalo se to nekome ili ne.

VL
Avatar antiCROcistozlo
antiCROcistozlo
12:41 24.09.2024.

Licemjerno preka......!

VL
GA
galico
12:23 24.09.2024.

Ajde ne lupajte...Ne smiješ dijete spominjati niti blizu Bolje mu je da sam sebi opali šamarčinu

VL
MA
Mandrak99
09:42 24.09.2024.

U kojem to klubu igra Jelačićev sin???

VL
Avatar southman
southman
11:07 24.09.2024.

Jeličić si ne može pomoći. Biti će samo gori i gori. Treba mu se zahvaliti.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.