'Joško Gvardiol nije spreman, i to se vidi iz aviona'
– To se vidi iz aviona. Previše je dobar igrač da bi imao greške kakve je imao danas. Vidim da je u trkačkom smislu deficitaran. Naš je posjed bio sterilan, presporo smo igrali, presporo otvarali igru. U drugom se poluvremenu ipak to poboljšalo, nakon pogotka se Panama otvorila. Mogli smo bolje iskoristiti kontre – rekao je Matteoni.
Komentari 4
nije spremno bar 5-6 igrača, ali oni su po zasluzi tu,a dečki koji su u top formi griju klupicu kod Dalića.Sa ovom igrom i kada vidim kako drugi igraju, a srećom Panamci tehnički slabije dotjerani nema šanse za ikakav ozbiljniji rezultat.On neće staviti mlade i potentne, svjestan je da mu je ovo zadnje na klupi i proći ćemo kao na Euru, gdje smo bili što smo radili, ljubili Lu....
Ja ne vjerujem da Gvardiol nije spreman, jer da je to istina izbornik ga ne bi stavljao u igru ako je nespreman. Realno tko bi normalan išao stavljati nespremne igrače na SP u kritičnim utakmicama? Mi možemo biti sretni jer se kod nas biraju igrači koji igraju u svojim klubovima i koji su u formi, pa nećeš valjda stavljati igrače koji ti po godinu dana ne igraju, kakav si ti to onda trener.
To svi vide osim izbornika i jednako stručnog mu stožera. Slovojedna prevara iz Livna čak nije povela na SP ni zamjenskog lijevog braniča za Guardiola, koji realno ni nije branič
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Steta za Gvardiola. Dobar igrac ali ako ne odradi dobro prvenstvo karijera mu lako moze krenuti nizbrdo. Uskoro ce mijenjati klub i ako u novu sredinu dodje ovako nespreman lako moze biti kraj za njega. Proci ce kao Caleta car koji je bio top igrac ali se pogubio.