Jeličić: Dinamo je toliko loš da mu ni sudac ne može pomoći; Beusan: Nije bio jedanaesterac za modre
- Dinamo u kontinuitetu igra loše. Izgledaju loše kao momčad i nemaju igrača koji bi napravio razliku. To se sada ne odražava samo na Europu, nego i na prvenstvo. Teško je pričati o šansama Dinama protiv Lyona i ozbiljnih europskih momčadi kad ovako loše izgledaju - rekao je Joško Jeličić
Komentari 23
Kako se ono kaže "iskace iz pastete".....to vrijedi i za Jeličića , u sportskom programu HTV
Čovječe ako si takav znalac, pusti laptop i pljuvanje po Dinamu!!! Daj se negdje primi posla u nogometnom svijetu
Ta Stadion treba ukinuti.Ova dva prdekala,znana Hajdukovca uživaju u slabi igri Dinama. Dajte,ako imate kakve normalne komenatore
da nekaj vrijediš bi bil neki trener, a ne povremeni loš komentator na htv-u !!!!!!
Najjači su mi ovi komentatori kojima je najdulji nogometni staž komentiranje na tv-u. I dok svi ti "stručnjaci" tipa Jeličića, Vlaovića, Scorie... ne naprave nešto na terenu njihovo njihovo pametovanje ne znači ništa. Ne mora mi Jeličić reći da Dinamoo igra loše, to vidim i sam.
Gledao sam sinoc te komentare Jelicica i Beusana,pa koristim ovu priliku da ponovim sta je Beusan govorio.Kod procjene penala za Dinamo,rekao je da je Situm igrao loptom nakon cega je doslo do prekrsaja istrinog igraca te da to nije penal.Kod komentiranja sporne situacije iz Koprivnice u kojoj sudac nije svirao prekrsaj na 18 od belupovog gola a na Ajayiu, je rekao da je igrac igrao loptom nakon cega je srusen te da je to apsolutno prekrsaj te da je sudac pogrijesio sto to nije svirao(dakle u Zagrebu je pogrijesio sta je svirao prekrsaj,a u Koprivnici je pogrijesio sta nije svirao prekrsaj za istu stvar).Zatim je kod igranja rukom Mitrovica u kaznenom prostoru rekao da to ni slucajno nije penal jer ga je pogodio vlastiti suigrac i da navedeni nikako nije rukom igrao namjerno.Kod penala za Istru je rekao da Sifo nije rukom igrao namjerno vec da ga je lopta napucala u ruku,a nije ni utjecao na igru jer bi to ionako obranio Livakovic,ali da je to svakako penal(dakle kriterij procjene nije isti u oba slucaja).Podsjetio bi na komentare Beusana oko utakmice Dinamo-Hajduk u Zagrebu,kada je rekao da je prilikom sudjenje zaledja (mislim Ohandzi) sudac ispravno postupio jer je ruka igraca bila u nedozvoljenom polozaju.Jucer je kod sudjenog zaledja igracu Belupa koji je nakon toga dao zgoditak,objasnio da to pravilo ne vrijedi (npr glava ili ruka je u zaledju)te da je sudac pogrijesio.Dokle ce nas g Beusan iz tjedna u tjedan uvjeravati u svoje procjene? A sta se tice g Jelicica,o njemu nebi trosio rijeci,jer tuzno je da jedan prosjecan (bivsi) nogometas,svim drzi lekcije i iscitava pogreske iz odigranih utakmica.Generali poslije bitke mogu biti svi,ali neki nikada nece biti gospoda.Zaciniti te komentare vrijedjanjem ,pitanje je kucnog odgoja.Naime lako je otici iz sela,ali selo nece iz tebe.
Tko je jelicic da proziva Dinamo. Prije mu je Dinamova lova bila dobra.
nazovi nogometni "strućnjak" jeličić...
Kako mozes bit tolko gl*p dinamo imo 12 kornera i 28 udarca i jedva centar prosli i ti kazes istra ozljedena ti si ono go*no zadnje provokatorsko treba te ubit za primjer drugima
A je i taj Joško bil igrač koji je utakmicu i pol donekle odigral.Možda i najveci Mamicev promasaj.
Ili su Hajdukovci ili su komunajzari.Ovoj dvojici se treba zabraniti voditi ovakove bedaste sportske emisije.Kada ćete poćeti prenašati tekme na drugom programu SRAMOTA šta mi plačamo
Hvala kaj ste mi izbrisali komentar.Više ne čitam VL i komentare koji se strogo selektiraju.
malo više poštovanja prema sisi koja te hranila ,bezveznjak ,a opkladio bi se da će dinamo opet biti prvak
Nista novo na balkanu , nogomet je to !!!!! Hrvatski !!!
nisam neki fan Jeličića ali tip je objektivan inače sam dinamovac a ako nešto ne valja zašto je to tako teško priznati
Pa kaj ste mislili?Prodaš igrače i uzmeš 50 000 000 eura,a ne kupiš nikoga!Zahvalite braći Dalton!
Nevidim ništa loše u ismijavanju Dinama. Tako vecina navijaca Dinama kaze da to nije njihov Dinamo. Tako da ismijavanje Mamiceve prcije je prihvatljivo i pozeljno. Jer da Zagrepcane i Dinamovce zanima vec bi bilo neke reakcije. Opca indolencija
Jaka nam je sudačka organizacija u 1. HNL, bravo dečki. Ovaj Frković besramno navlači u Maksimiru za Dinamo, dok mu kolega Burilo 2 dana kasnije ima show u Koprivnici, omjer prekršaja 28-4 na štetu Rijeke .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da je Dinamo trenutno loš nam ne treba nogometni "stručnjak" da nam to kaže. Njegovi komentari su pomalo uvredljivi jer uvijek koristi priliku da dodatno nekoga popljuje. Valjda je nešto na osobnoj razini ili liječi neke frustracije