Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 148
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NA TRIBINAMA
Povratak na članak

Za Hrvatsku u Kalinjingradu navijao Ivo Sanader

Bivši premijer bivši premijer i nekadašnji predsjednik HDZ-a, a sada dugogodišnji optuženik, stigao je u Rusiju pogledati utakmicu Hrvatske i Nigerije. Doduše, ne u VIP loži kao nekad dok je žario i palio nego je bio među "običnim" navijačima.

Komentari 57

CR
crodux
22:32 16.06.2018.

a ne Pupavac će navijati!!

VL
Avatar tetina
tetina
22:29 16.06.2018.

A zato ne bi navijao????

VL
Avatar ŽutiKarton
ŽutiKarton
22:37 16.06.2018.

Zato dobro i igraju.

VL
DR
Drmiha
23:00 16.06.2018.

jok ti navijas

VL
DO
domxerex
23:16 16.06.2018.

Kada bide igrala srbija doći će navijati Bero, Maras, Peđa, Milić,... radi bratstva i jedinstva da ne umre. Očekuje se i Pupovac ali to je normalno za njega, ipak je to njegov posao biti srbin. On se ne srami svoga srpstrva kao neki koji se ne izjašnjavaju ali kada drugi kažu što su onda se to diže u nebo kao velika uvreda. To je kao kada je ne bi smio vidjeti da je crnac crne boje i onda to reći. Licemjerna ljevica!!!

VL
DU
Deleted user
22:36 16.06.2018.

Ivo je naš domoljub, ratnik i nadasve veliki pošteni Hrvat

VL
ET
etrao
10:03 17.06.2018.

Smradu jedan, kako imas obraza se pojaviti. Ovo sto danas imamo uhljebe i petokolonase na strateskim mjestima najvecim dijelom se tebi moze zahvaliti, fuj!

VL
DU
Deleted user
23:53 16.06.2018.

Bolje nego Milanović

VL
CH
chupakabra
22:58 16.06.2018.

jedan je ćaća lopovski narode da ga nisi tamo iscipelario

VL
Avatar Linux
Linux
22:59 16.06.2018.

nije to ivo sanader, to mu je tata

VL
CH
Changi
10:38 17.06.2018.

Lik bez srama i obraza! Da sam dobio mjesto kraj njega radije bih sjedio na stepenicama. Mora da je gadno smrdilo.

VL
I0
ivica_01
09:40 17.06.2018.

tko je kradljivac maminjo ili ivo ili nadan,stipe????zapitajte se

VL
MU
mulag
08:46 17.06.2018.

je si li vratio pare? da imas pravo tu sidit

VL
MA
Malenkost
08:15 17.06.2018.

Sanader u Rusiji, prava Maskota nase Hrvatske! Tko jos uvijek nije shvatio da tu u Hrvatskoj ne trebe gubiti svoju mladost, evo mu jos jedne zgode. Mi Hrvati , u pocetku, cijenimo lopove, cak ih i hvalimo, neki zbore "vidis kako se on brzo snasao", tek kad pukne, svi odjednom kao da nisu znali dimenzije, iznenadeni! Sanader je imo svoj okrug koji ga je stitio i jos veci koji je sutio, dakle hrvatski puk oko sebe koji je bio opcaran "Cacom". Ista sljepoca vrijedi za Tudmana i Crkvu. Nisu htijeli Lustraciju, zbog svoje ljigave proslosti. Sad se se stari HDZovci i(ovani) te svecenstvo cudi da su ozdravili i ojacali te sve preuzeli dojucerasnji komunisti i njihov narastaj. Zbogom sljepa Nacijo!od mene zauvijek.

VL
M7
mirocro.70
22:56 16.06.2018.

Sanader je Kralj, nije tjerao Hrvate van kao Milanović i Plenković. Ivek je kamilica prema Milanoviću i Sanaderu......Ivek bar ima kućni odgoj

VL
MA
maladaK
00:39 17.06.2018.

ukrao lovu, sad uživa.

VL
DU
Deleted user
23:09 16.06.2018.

Koji smo mi glupani, umjesto da ga pljunu kada ga vide tamo svi se slikaju s njim. I onda su nam političari krivi za stanje u državi, a ne mi. Kreteni.

VL
VA
vadis1
23:14 16.06.2018.

Lopov Sanader bi trebao biti u zatvoru da je Hrvatska pravna drzava. I jos, VL mu daje publicited, umjesto da se pita kako takav los covijek nije iz resetaka a pokradjena imovina konficirana? A mladi i radi toga bijeze iz Hrvatska, radi nepravde i nereda u drzavi.

VL
VA
vapor
23:08 16.06.2018.

Da ova ološ, veleizdajnik i ratni profiter "navija" za Hrvatsku koju je opljačkao i unazadio zauvijek ima putovnicu i slobodno putuje kamo hoće je još jedan pokazatelj kaljuže hrvatske iz koje ljudi bježe zauvijek i što dalje!

VL
Avatar heyhay
heyhay
23:00 16.06.2018.

lopovska država zašto nebi i lopov na slobodi i tribinama bio,ništa čudno u hrvatskoj

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.