Je li Dinamo preVARen? Evo što na sve kaže legendarni napadač

– Šahtar je možda bolji skup pojedinaca, no oni previše pimplaju loptu. Nisu napravili neke izrađene akcije. Ovo na kraju bila je čista sreća. Išli su na sve ili ništa. Dinamovi igrači mislili su da je sve gotovo – ističe Toplak

Dečki glavu gore idemo u Milano po tri boda i na Maksimiru uz najbolju atmosferu na svijetu plasirati se i osminu. Ajmoooo Dinamoooooo 💙

VL
BU
Bubalamala
09:40 07.11.2019.

VAR je bio dužan reagirati na dvije sporne situacije u kojima je na Ademiju načinjen prekršaj u šesnaestercu. Zašto nisu reagirali teško je opravdati jer je to osnova njihovog postojanja da u spornim situacijama u kaznenom prostoru reagiraju. Pošto su onako reagirali u zadnjim sekundama utakmice može ih se optužiti za pristranost !

VL
IT
I-To
09:05 07.11.2019.

Ovaj fenomen nije kod nas nešto novo mi smo majstorima da sami sebe pobjedimo.

VL
Učitelj
09:10 07.11.2019.

Monstruozna krađa, planski od početka. Ne gledam više nogomet. Naši penali se ne provjeravaju, a u zadnjoj sekundi lik sudi nekaj za kaj bi po varu trebao bit žuti za simuliranje, a onda nađu izliku u nečem kaj je bilo pred pol sata da daju penal. Znači jedini razlog za penal bio je da su mu rekli u slušalice, izmisli i fućkaj bilo kaj, imamo penal za bogatuna da ga spasi.

VL
Avatar comparator
comparator
09:56 07.11.2019.

Ideš li u lov na vepra ni u ludilu mu ranjenom ne okreći leđa . Dinamo je napravio upravo to .

10:56 07.11.2019.

Nije problem u penalu za Šahtar. Problem je penal za Dinamo na kraju prvog poluvremena za koji se nije išlo gledati snimku. U svim sportovima u kojima je uvedena video tehnologija omogućava se momčadima (ili igračima) da prema svojoj želji zatraže provjeru a u nogometu toga nema. U ovoj utakmici od početka je postojala namjera sudca da odmogne Dinamu. Vidljivo je to bilo po postavljanju sudca prilikom napada Šahtara. Vrhunskom sudcu se može dogoditi jedno- dva kriva postavljanja tijekom utakmice , ali uporno krivo postavljanje na štetu Dinamove obrane je nešto što je sinoć bilo vidljivo. U velikom broju slučajeva Dinamov igrač u obrani je morao zaobilaziti sudca kako bi blokirao suparničkog napadača. Po meni to pokazuje namjeru. Ali što je tu je glavu gore i idemo dalje.

VL
ST
starigrad
09:33 07.11.2019.

To je nasa boljka i u reprezentaciji, taj psihicki moment, izdrzati do kraja!!! Slomimo se i imamo vrhunski rezultat, a onda se opustimo i cekamo kraj. Zastoooo!!!

VL
BA
Beto_alonso
09:46 07.11.2019.

Bjelica kriv isto ko i Bilić protiv Turaka. Nakon 3:2 bilo je jasno da se Dinamo raspao i da vrlo vjerojatno prima i treći. Treba uklizati sudcu, tražiti zamjenu, ubaciti 3 lopte u teren, ili smisliti bilo što što remeti ritam od ovih. To je onda istinski veliki trener...ovo je sad kmečanje...

10:09 07.11.2019.

Zašto se javno na televiziji na kaže, SUĐENJE JE NARUČENO OD UEFE!!!!! dva nedosuđena penala za dinamo ili barem jedan i pol i šta bi htjeli očiglednije izgubljena lopta na centru pod nedosuđenim prekršajem i padne gol , izmišljanje kojekakvihh prekršaja nad šahtarom u izglednim udaljenostima , sudac jedva čekao da netko padne u dinamovom prostoru sviranje nepostoječeg penala , PA TO JE VIŠE NEGO OČIGLEDNO NARUČENO SUĐENJE, SRAMI SE UEFO!!!!!!!!

VL
SS
simpatican.simpa
10:34 07.11.2019.

Dinamo je super igrao, a na kraju zbog neiskustva pokleknuo. Treba biti realan, a ne sada pretjerivati i tražiti krivcu u nekom drugom. Vodio je 3:1 i prokockali priliku da leženo dočekaju proljeće. Nije još sve gotovo, bit će napeto i dečkima držimo fige. Ipak je to LIGA PRVAKA - najbolji, najiskusniji.

VL
09:28 07.11.2019.

Po meni ovaj poraz je zapravo Bjeličin, ali greška nije strana ni ostalim našim trenerima. Čuvanje rezultata u posljednjih nekoliko minuta kad protivnik krene na sve ili ništa (jer nema što izgubiti) je regularna pojava i svaka ozbiljna momčad too mora vježbati. A kad mi u buduće netko kaže da su nam najbolji prijatelji u svijetu Nijemci morat ću se temeljito suzdržati da ga ne zveknem. Ti naši 'prijatelji' su svaku dvojbenu situaciju u svim mogućim sportovima ali baš uvijek dosudili protiv nas!

VL
MR
mario.rancic
09:52 07.11.2019.

Nikome nije palo na pamet da se mozda golman zaletija izmedu dva igraca u momentu kada je Theophile diza ruke. Kut kamere je varljiv, vidi se dobro samo udarac ali ne i da je mozda golman natrca namjerno i naletija na lakat.

VL
12:28 07.11.2019.

Mlada su oni ekipa. ovo i m je dobro iskustvo. Bolno aili mislim da če nešto naučiti iz ovoga.

VL
DK
davor.kozic21
10:55 07.11.2019.

nije smak svijeta glave gore i trece je dobro nemoze atalanta dobit 2 utakmice a citi malo kaslje idemo dalje.

VL
Avatar Point_of_view
Point_of_view
11:14 07.11.2019.

Po meni je veći problem što se Atalanta diže. Jučer, drugo poluvrijeme su odigrali fenomenalno. Zato je kiks Dinama još bolniji.

VL
DE
dejavu
20:32 07.11.2019.

a što se penala tiće ( u zadnjoj minuti) potpuno opravdano! ...ak bu mo iskreni...