Izbornik Mijatović i četvorica igrača debitirali s "plus 20" protiv Mađarske
U Hrvatskom sastavu prednjačio je Mario Hezonja (25 koševa, 7 skokova) a zadivio je Karlo Matković s četiri blokade i nekoliko atraktivnih zakucavanja (15 koševa). Kapetan Šarić upisao je 11 koševa i 5 asista a svoje prve koševe za reprezentaciju zabili su Škara (11), Krajnović (5), Ružić (1) a prve minute zaigrao je i Svoboda
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prva je tekma ali sve to izgleda kao i ranije.. Hezonja sam protiv svih, Saric nedopustivo zapusten.. kao veteran sa 10 kg viska..Matkovic ok, atleta.. ostali skromni. Veliko je pitanje moze li Mijatovic to voditi..