Utučeni izbornik prekinuo intervju nakon poraza: 'Ovo je pakao'
- Ne znam što reći... Ovo je pakao. Pakao od sporta, od svega. Izgubiti utakmicu na ovaj način... Cijelu utakmicu smo igrali predobro. Izgubili smo zadnjim golom kakav je posljednji put zabio Bebić u Los Angelesu '84. - rekao je Tucak i dodao:
Komentari 41
Treba jos par Rusa dovest i bice bolje...
Uprvo zbog nejasnih pravila, rukomet i vaterpolo ce sve vise gubiti publiku jer suci mogu prakticno sto oce...i to nije dobro.
Neš ti drame
Tucak je momcad morao malo bolje pripremiti, pred kraj su usporili pucali nepricizno ,trebali su ppred kraj malo povuci i napraviti si zalihu bar 2-3 gola za zadnje minute, Tucak je AUT.
Pakao ko u Gazi ... Ili jos gore?
Bolji je pobijedio. Drugo mjesto u Zagrebu je veliki uspjeh. U ničemu nismo bolji, osim u prepotenciji, samo hvalisanje i podcjenjivanju drugih. Ovo je sjajno, bravo dečki. Može to ići u smjeru košarke, zato čestitke igračima i selektor u!
Što fali drugom mjestu?
Ka protiv Austrije. Ista stvar. Umisto da idu na sigurno, oni neozbiljno gube balune i pucaju. Dobiveno- izgubljeno.
Drugo mjesto je ok,visi olimpijada,u takvim manjim sportovima cilj je doći na olimpijadu. Vaterpolo možda nije globalno razvikan ko nogomet, košarka ali baš zato mi smo ipak vaterpolska velesila i moramo biti u vrhu,pogotovo bi nam cilj trebala biti olimpijska medalja. Držite se dečki idemo dalje!
Čestitke na srebru i svaka čast. Kondicijski smo pali u zadnjoj četvrtini i to nam se osvetilo.
Španjolci su pokazali i dokazali da su za sjajan gol i slavlje spremni.
Sada nam vise olimpijske igre. A već su bili tekstovi kako bi trebalo podebljati nagrade igračima i trenerima. I to prije ove utakmice.
Hahahaha
Apsolutno nebitno. Vaterpolo je ionako bezvezan sport koji se ozbiljno gra u samo desetak zemalja na svijetu a prati ga vrlo mali broj ljudi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tucak Tucak. Pakao si napravil samo i iskljucivo ti sa svojim neznanjem. Koliko si nas samo medalja i zlata kostao. Ajde napokon otidji vise,ko Boga te molim. Totalni si neznalica.