Naslovnica Sport domaći nogomet

Ivan Perišić iz jedanaesterca zabio za Borussiju

Strijelac je bio i Mate Bilić za svoj Sporting Gijon dok Mandžukiću to nije uspjelo u 59. minuta
01. kolovoza 2012. u 23:53 0 komentara 7 prikaza
Ivan Perišić

Hrvatski reprezentativac Ivan Peršić postigao je iz jedanaesterca pogodak za izjednačenje na 2:2 u 4:2 pobjedi njegove dortmundske Borussije protiv Münstera. Bayern je s 3:2 pobijedio Kaiserlautern (Mandžukić igrao od 59. minute).

Rakitićeva Sevilla izgubila je 1:0 kod Cordobe. Ostali rezultati: Juventus - Benfica 1:1, Sporting - Gijon - Valladolid 1:1 (2:5 nakon jedanaesteraca, prvi za Gijon zabio je Mate Bilić), Napoli - Bordeaux 2:0, New York Red Bull - Tottenham 1:2.

Od polja do polica u 24 sata
Domaći proizvodi koji u najkraćem roku dolaze na police dućana kako bi mi imali svježe voće i povrće