Naslovnica Sport Strani nogomet

Ivan Jurić doživio i treći poraz zaredom: Ovaj put kobna je bila Fiorentina

Verona je s 41 bodom ostala na devetom mjestu, a Fiorentina se s 33 boda izdigla do 13. mjesta.
20. travnja 2021. u 23:41 0 komentara 292 prikaza

U prvoj utakmici 32. kola talijanske Serie A Fiorentina je na gostovanju kod Verone slavila 2:1 (1:0).

ARHIVA - Srebro u kombinaciji, povijesna olimpijska medalja Ivice Kostelića TEŠKA ODLUKA Pavlek u suzama umirovio Antu Kostelića: 'Tako je trenutno najbolje...'

Momčad pod vodstvom Ivana Jurića doživjela je tako treći uzastopni poraz. Vlahović je u prvoj minuti sučevog dodatka u prvom poluvremenu iz kaznenog udarca doveo Fiorentinu u vodstvo. Za 2:0 pogodio je Caceres u 66. minuti, a Salcedo je samo ubažio poraz Verone u 72. minuti.

Verona je s 41 bodom ostala na devetom mjestu, a Fiorentina se s 33 boda izdigla do 13. mjesta i pobjegla od opasne zone na osam bodova razlike.