Italija golom u 92. minuti osvojila tri boda u Poljskoj

Poljska Italija
1/8
14.10.2018.
u 22:42

Rusija je kod kuće bila bolja od Turske (2:0). Roman Neustaedter zabio je prvi pogodak u 20. minuti. Konačan omjer u 78. minuti postavio je Denis Čerišev.

Nešto više od minute prije isteka sudačke nadoknade, Italija je slavila na gostovanju u (1:0) Poljskoj u Ligi nacija. Jedini pogodak postigao je Cristiano Biraghi u 92. minuti.

U Bukureštu su nogometaši Rumunjske i Srbije igrali bez golova, 0:0. Vodeća ekipa u skupini Srbija propustila je pobjedu kod Rumunjske i praktički osiguranje prvog mjesta dva kola prije kraja jer su od 45. minute imali igrača više nakon isključenja Tamasa, a potom i Dušan Tadić nije iskoristio kazneni udarac. U istoj skupini Crna Gora je slavila na gostovanju u Litvi s 4:1.

U najslabijoj Ligi D Azerbadžan i Malta su odigrali 1:1, kao i Farski otoci i Kosovo, pa Kosovari i dalje vode u skupini.