Naslovnica Sport HNL

Istra ostaje prvoligaš, Orijentu minimalna pobjeda nije bila dovoljna

Jedini gol na utakmici zabio je Iličić koji je u 49. minuti lijepo lobao Čondrića, ali gostima to na kraju nije bilo dovoljno.
05. kolovoza 2020. u 21:52 0 komentara 1227 prikaza
Kvalifikacijska utakmica za 1. HNL 2020 izmedju Istre 1961 i HNK Orijent 1919
Pogledajte galeriju 1/8

NK Istra ostala je član Prve HNL nakon što je u dodatnim kvalifikacijama bila bolja od drugoligaša Orijenta. Istra je danas na svojoj Aldo Drosini izgubila s 1:0, no pobjeda od 3:0 iz prve utakmice joj je bila dovoljna.

Rajko Dujmić ODLAZAK LEGENDE Kakav oproštaj od Rajka Dujmića! Naježit ćete se kad ovo vidite

Bicikliranje NEZABORAVNA AVANTURA Biciklirajte Zagrebom i okolicom: Koje su rute idealne za obitelj, ali i najhrabrije ovisnike o adrenalinu?

Istra će tako i sljedeće sezone igrati u elitnom rangu HNL-a, a Orijent ni nakon 24 godine neće ući u Prvu ligu, već će ostati u drugoligaškom društvu.