Inter nastavio nizati pobjede, slavio je i u derbiju kola

Za iznenađenje kola pobrinuo se Cagliari
25. rujna 2019. u 23:35 0 komentara 588 prikaza
Inter

U derbiju petog kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Lazio s 1:0 upisavši tako i petu pobjedu ove sezone.

Marin Tomasov Bravo, majstore Bivši hrvatski reprezentativac zabio spektakularnu golčinu s više od 50 metara!

Novu pobjedu Interu donio je Danilo D'Ambrosio u 23. minuti utakmice.

Bila je to jedina prilika domaćina u prvom dijelu. S druge strane Lazio je imao čak tri fantastuične šanse, međutim gosti nisu uspjeli svladati Samira Handanoviča.

U 33. minuti je Correa sam izašao ispred slovenskog vratara, ali je promašio gol. Dvije minute kasnije ponovo je Correa pucao, ovoga puta Handanovič je sjajno reagirao. Baš kao i u 45. minuti kada je zaustavio udarac Bastosa.

Inter je svoju priliku dočekao u 60. minuti kada je Nicolo Barella izašao sam ispred Thome Strakoshe, ali je albanski vratar obranio. U nastavku akcije pucao je i Politano, ali je vratar rimskog sastava obranio i njegov udarac.

Marcelo Brzović je odigrao cijeli susret za Inter.

Luka Modrić On će odlučiti Nevjerojatno što madridski Real traži od izbornika Dalića

Za iznenađenje kola pobrinuo se Cagliari koji je na gostovanju kod Napolija slavio sa 1:0.

Pogodak odluke zabio je Lucas Castro u 87. minuti na asistenciju Nahitana Nandeza. Minutu kasnije Napoli je ostao s igračem manje nakon što je isključen Kalidou Kuolibaly.

Marko Rog je igrao do 72. minute kada je umjesto njega u igru ušao strijelac Castro.

Na ljestvici vodi Inter sa 15 bodova, Juventus ima 13, a Atalanta 10 bodova.

Od polja do polica u 24 sata
Domaći proizvodi koji u najkraćem roku dolaze na police dućana kako bi mi imali svježe voće i povrće