Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 238
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Izbori u Maksimiru
Povratak na članak

Imamo dokaze! Hanžel i Barišić opasno igraju, ali preračunali su se, zakon im ne dopušta smjenu trojice skupštinara!

U statutu jasno stoji da predsjednika bira skupština i nigdje nije propisana obveza bilo kojeg člana skupštine, neovisno od liste s koje je izabran, da glasa za nominalnog nositelja "svoje" liste. No, potrebna je hitna reakcija sportske inspekcije kako bi se spriječile pravne malverzacije

Komentari 3

CR
crocro
09:16 10.03.2024.

Barišić se toliko ukorijenio u fotelju da i hoće ustati i otići, ne može. Onda ga trebaju podići zajedno s foteljom i korijenjem koje se vuče po podu te ga iznijeti na prvu tramvajsku stanicu na Maksimirskoj cesti. Zašto ne bi otišao malo g. Manoliću pa neka se malo druže. Imaju puno priča iz prošlih stoljeća, a on bi i dalje vodio Dinamo. Dokle? Gdje je granica pristojnosti? Gdje je granica srama? Kako gledati u oči vanjskom svijetu?

VL
KP
Karlovacko pivo
08:53 10.03.2024.

Ako se dogodi da Barišić izgubi ode on preko u Međugorje prije istrage i suđenja ali pustio je žile duboko za ove godine

VL
OT
otrovnijezik
08:42 10.03.2024.

Pa tko bi bio lud i ostavio se novca koji curi u potocima a posao i odgovornost nikakvi. Samo jedan gazda i vlasnik i to je to. Nikakva udruga.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.