Ima milijune, ali to mu ne smeta! Izgled Manéova mobitela hit je na internetu
Uoči utakmice kamera je uhvatila Manea na ulasku u svlačionicu i svi su primijetili izgled njegova mobitela
Komentari 15
Smiju mu se i "izbjeglice" s najnovijim mobitelima?
Privržen i skroman.
Taj nebi proso u HDZu
Lik djeli lovu na sve strane kom je potrebno ,cak navodno gradi i skole ili bolnice u mjestu iz kog dolazi
imam priliku slusat sto govori na Francuskom stvarno Gospodin!
Ma nije moguće kako to da nema novi geyfon X350SX WV turbo dizlo? S dečkom nije nešto u redu ne voli sve što vole mladi, uopće nije in jer ne sluša influencerice. Baš me zanima kako će pronaći manekenku.
Stabilna ličnost . Ne kiti se kao božićna jelka, a da ima izgrižene nokte (CR 7) .
Ja na primjer sam toliko skroman da sam u životu odlučio ne postati nogometaš i zarađivati milijune eura. Toliko sam skroman da se čak nije niti članak napisao o meni jer sam to skromno odbijao.
Normalan covjek.Kod nas moras imati mobitel koji je veliki ko staklo od kamiona a giga tolko da trebas cuvara za gige i rame memorijei i ostalih megapixija.
Skromnost je vrlina a nogomet sportska brzina u šesnaest metara , ajmo Luka <<<<<
Pa tako se ponasa covjek,koji dosao iz bjede, a ne kao nasi nogometasi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Eto sto.je nama hit...da covjek razmislja normalno da se nw baca nesto sto ispravno radi...jer mu nije pukao ekran nego samo staklo koje ppkriva ekran......ne sumnjam da ce bit i onih koji ce ga ismijavati jer su oni eto za Bozic upravo poklonili djetetu novi samsung jer stari vise nije u modi bez obzira sto je ispravan, a u prvom mjesecu ce kukat kako se ne moze kraj s krajem i da su za to krivi svi u drzavi naravno osim njega.....nije bitno koliko jovaca imas nego jesi li normalan...nije bitno jesi li bio bogat ili sirotinja kao djete jer uvijek mozes but normalan i imati normalne vrijednosti, a mozes bit i snob sve je na tebi...